2733
2734

خانواده ی من کنترل گرن . محبت میکنن ولی از اونطرف باید کاملا در چهارچوب اونا باشیم . منم اخلاقام فرق میکنه . همه سعیمو میکنم تا جایی که میتونم کوتاه بیام و راضیشون کنم ولی بازم مسائلی پیش میاد که میفهمم هیچ وقت نتونستم راضیشون کنم . 

الان هدفم تعریف زندگیم نیست فقط میخوام بدونم کسی هست مثل من باشه ؟؟؟؟؟؟

حالم بده احساس میکنم کل عمرمو بیهوده تلاش کردم

نه اون چیزی که خودم میخواستم شدم و نه اون چیزی که پدر مادرم میخواستن

خانواده من 

هر کاریم بکنم باز ازم ناراضین .

الان مامانم پیام داد نمیخوای بیای؟گفتم شوهرم خوابه تا 9 میایم 

برگشت بهم گفت فقط بلدی بیای بخوری😐😯

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من... البته اونجوری ک دوس داشتم زندگی کردم ولی توا برگردم عقب اون جوری اونا میگن زندگی میکنم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728

من

تو همه زمینه ها موفق بودم و همه ازم تعریف میکنن ولی دقیقا نقاط قوتم رو نقد میکنن و ایراد میگیرن و سرکوفتم‌میزنن

خسته شدم . پیششون‌نمیرم 

تجربه من : هر چقدر بیشتر دنبال جلب رضایتشون باشی ،  برده تر و اسیر تر و توسری خورتر میشی. بهترین خودت باش . اگاهی کسب کن . پیشرفت کن . به خانواده احترام بذار ولی در اعماق روحت ولشون کن . برات مهم نباشن

من تو همه زمینه ها موفق بودم و همه ازم تعریف میکنن ولی دقیقا نقاط قوتم رو نقد میکنن و ایراد میگیرن ...

منم کلی استعداد داشتم  . تو دوران تحصیلم همه تشویقم میکردن ولی واسه خانوادم فقط نمره ی ۲۰ گرفتن و دختر حرف گوش کنی بودن ارزش داشت . 

2738
منم کلی استعداد داشتم  . تو دوران تحصیلم همه تشویقم میکردن ولی واسه خانوادم فقط نمره ی ۲۰ گرفتن ...

من همینم بودم و الکی باهام دعوا میکردن . هر چقدر بهتر باشی بیشتر می کوبنت

خانواده من  هر کاریم بکنم باز ازم ناراضین . الان مامانم پیام داد نمیخوای بیای؟گفتم شوهرم خواب ...

کاش یا بدِ بد بودن یا خوبِ خوب . از یه طرف دلسوزی و محبت میکنن از طرف دیگه کل شخصیت آدمو زیرسوال میبرن و واسه چیزای کوچیک و بی اهمیت آدمو طرد میکنن از خودشون

کاش یا بدِ بد بودن یا خوبِ خوب . از یه طرف دلسوزی و محبت میکنن از طرف دیگه کل شخصیت آدمو زیرسوال میب ...

دیگه نمیدونم چیکار کنم واقعا خسته شدم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2706