2737
2739
عنوان

نظرتون درمورد استارا چيه؟

4514 بازدید | 29 پست

درمورد مردمش؟نوع پوشش و رفتارشون،؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

نظری ندارم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی راحتن دیگه حجاب اهل حجاب و محرم نامحرم اینا نیستن

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

مردمای خوبین 

نوع پوششون زیاد باحجاب نیستن

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
یجوری بودن  ولی در کل آدمای خوبی بودن و مهربون

چجوری بودن؟؟

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
2738

پوشش یسری هاشون افتضاح بود. 

خوبه لب مرز هستن و جو خارج رو گرفتن. 

خیلی فروشنده های سفتی دارن. تخفیف ندارن و اهل چپوندن. 

گل پسرم دوستت دارم و هیچوقت از یادم نمیبرمت...بدجور دلتنگ تکوناتم خوشگلم...😔هعععععععععععععععی 
چجوری بودن؟؟

نمیدونم مثلا خیلی بهمون نگاه میکردن البته داخل بازارش رفته بودیم

در صورتیکه تیپمون عادی بود ولی خیلی دقت میکردن و تو کوک آدم میرفتن😂😂😂 

همش حس میکردیم زیپ شلوارمون بازه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

ما تا استارا یک ساعت فاصله داریم 

مردمشون دقیقا دو دستن یا فوق العاده مهربون و خوب و خونگرم یا بیش از حد از خود راضی و بی فرهنگ و غیر قابل تحمل 

اصلا تو فاز مذهبیاتم نیستن خیلی لارج و بازن 

گاهی فقط خودت میدونی چقد اون ادم سابق نیستی...
پوشش یسری هاشون افتضاح بود.  خوبه لب مرز هستن و جو خارج رو گرفتن.  خیلی فروشنده های سفتی ...

فک کنم تابحال مشهد بازار رضا نرفتی

2706