2733
2739
عنوان

نامزدم دیونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1386 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من و شوهرم قبل ازدواج دوست بودیم اصلاااا در روز بهم زنگ نمیزد پیام نمیداد اصلا حتی جواب پیامم نمیداد فقط بیرون میرفتیم همو میدیدم کل مکالمات تلفنی ما در روز پنح دقیقه هم نبود ادم ب شدت سردی بود ولی الان خیلی خیلی عوض شده وقتی اللن ب اون موقع فکر میکنم تعجب میکنم چرا باهلش تموم نکردم واقعا برای خودمم جای سواله چرا و بهش الان میگم اگر باعقل الان برگردم ب عقب بخاطر اون کارات حتما ازت جدا میشدم و منطقش این بود میخواستم بسنجمت خیلی مسخره بود کاراش واقعا

سلام 

هر کسی یه مدلیه شوهر منم اوایل نامزدی تا ۲ماه خیلی باهم صحبت میکرد

اما کم کم مشغله ی کاریش زیاد بود مجبور بود وقت کمتری بزاره

والان ۲سال هست عقدیم ۱سال هم نامزد بودیم.

همه چی هم خوبه

وقتی وقت داشته باشه زنگ زیاددمیزنه نداشته باشه کم

البته کلا درحد ۳تا۵دقیقه صحبت میکنیم ولی شاید۴تا۷بار درروز

عزیزم منو نامزدمم همینیم خیلی ساکته همش من باید فک بزنم زنگ میزنه سلام خوبی چه خبر سلامتی ینی من حرف نزنم ۲ ساعت تلفنو نگه میداره ولی حرف نمیزنه😶 کم کم درس میشع مال من نسبت ب اولا ی پیشرفتایی داشته😂 خودت باید همش باهاش حرف بزنی 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2706