2737
2739
عنوان

دعوا با شوهر

276 بازدید | 12 پست

دیروز همش خونه بودیم ناهار خونه پدرشوهرم بعدشم عصری گفتم بریم خونمون دیگ ک جاریمو دختر خواهرشوهرم گفتن ماروهم ببرین بیرون بگردیم شوهرم گف باشه اونان اومدن رفتیم بیرون منم خیلی وقت بود نرفتم گفتم لایو بزارم ب شوهرمم گفتم میخام لایو بگیرم شوهرمم هی دستشو الکی تکون میداد برا خودش منم تا موقعه ای ک کسی نبود ازش ی کم گرفتم اخر اهنگم ورداش جیغ کشید یکی از همکاراش تو لایو بود و دید اونم اتقد بهم گف گوه خوردی لایو گرفتی و ... خیلی این کلمه رو گف اخرم گف مث سگ کجا بندازمت پیاده شو از ماشین منو اورد در خانه بابام گف گمشو پایین منم هیچی نگفتم .جلو جاریم و دختر خاهر شوهرم و برادرش داغون شدم خانه بابامم با باباش همسایه ان . الانم از دیروز ی زنگ نزده . منو بچها همم خونه بابامیم دادم کلافه میشم 

خدایا شکرت 

لایو میخای چکار یکم بچگی کردی ببخش ها به دروغ نمیتونم بگم کار شوهرت اشتباهه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لایو میخای چکار یکم بچگی کردی ببخش ها به دروغ نمیتونم بگم کار شوهرت اشتباهه

خب خیبی وقت بود نگرفتم منم یهو دلم خاس 

حالا من بچگی کردم اون باید اینجوری بگه ؟ 

خدایا شکرت 
دیوانه اس . چشمم ب اونا افتاده بود جو گرفتش

حالا همکارش دیده که دیده.سلامتی زنش مهمتره یا همکارش.البته شوهرمنم گاهی اوقات اینطوری میشه.فکر کنم تمام مردا همینطورن.به نظرم اصلا واست مهم نباشه.بهش بگو تو که دیدی دارم ازت لایو میگیرم

حالا همکارش دیده که دیده.سلامتی زنش مهمتره یا همکارش.البته شوهرمنم گاهی اوقات اینطوری میشه.فکر کنم ت ...

اصلا زنگ نزده ... ک چیکار میکنی . منم انقد عصبی شدم . خانه بابامم میتریم نیاد اخرش خودم برم

خدایا شکرت 
اصلا زنگ نزده ... ک چیکار میکنی . منم انقد عصبی شدم . خانه بابامم میتریم نیاد اخرش خودم برم

ای وای.حتی اگه خودت برگشتی سرفرصت بهش بگو کارش اشتباه بوده.بگو جلوی بقیه آدم نباید باهمسرش اینطوری صحبت کنه

2738
ای وای.حتی اگه خودت برگشتی سرفرصت بهش بگو کارش اشتباه بوده.بگو جلوی بقیه آدم نباید باهمسرش اینطوری ص ...

دوس  ندارم خودمم برم اخه اگ برم میگه نگا برگشت کارشو تکرار میکنه این وسط خراب میشم

خدایا شکرت 
خب خیبی وقت بود نگرفتم منم یهو دلم خاس  حالا من بچگی کردم اون باید اینجوری بگه ؟

نه دیگه گیریم بچگی کردی اون نباید اونطور میکرد 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
نه دیگه گیریم بچگی کردی اون نباید اونطور میکرد 

آره اصلا ن زنگ زده ن پیام ن اومده دنبالم منم انداخت خونه بابام و رفت فقط ب خاطر ی لایو ک از دوستام پرسیدم ک شوهرم بود قسم خوردن نتم رفته لایو قط شده دبوانم کرده

خدایا شکرت 
آره اصلا ن زنگ زده ن پیام ن اومده دنبالم منم انداخت خونه بابام و رفت فقط ب خاطر ی لایو ک از دوستام پ ...

اون خورده شخصیه دیگه ای داشت انگار با لایو بروز داده