2733
2739
عنوان

بچه ها شده وقتی که مجرد بودید فکر کنید که هیچ وقت ازدواج نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 87 پست

من هیچ وقت فک نمیکردم کسی واقعا چشمم رو بگیره که بخوام خانوادم رو به خاطرش ترک کنم صد در صد مطمئن بودم که تا اخر عمر مجرد میمونم 😐😐😐😐

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره برای همون عجله کردم و بدبخت شدم

مثل من خاک برسزم همش ۲۳ سالم بودا ولی فکر میکردم وقت ازدواجم گذشته زبونم لال میشد و بله نمیگفتم😔😔😔😔

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

من ناامید بودم اما پسرعموم اومد خواستگاری و ازدواج کردیم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2740
وای من ناامید ناامید بودم ولی الان ازدواج کردم خداروشکر خیلی دوسش دارم خیلی دوستم داره

سنتی ازدواج کردید؟چند سالتون بود؟

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏
الان ازدواج کردید؟چند سالگی ازدواج کردید؟ من فک میکنم هیچ وقت قسمتم نشه😔

۲۳ سالگی ازدواج کردم الان ۲۸ سالمه...منم ازین فکرا زیاد میکردم...توکلت بخدا باشه 

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2706