2733
2739

سلام.من ۳۳ هفته دوقلوباردارم واسه وزن گیری بهترجنین هاچی بخورم؟؟؟؟

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بستنی.دلستر.آجیل.حبوبات.گوشت.لیدی میل.ماکارونی

مرسی عزیزم

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
بستنی.دلستر.آجیل.حبوبات.گوشت.لیدی میل.ماکارونی

آره میخورم بستنی.نگفته دکترمن که وزنش کمه ولی چون دوتاهستن احتمالا کم وزن بشن

2740

عزیزم هر چقدر دلستر و اینا بخوری وقتی بچت به دنیا اومد تا ده روز اول به وزن طبیعی خودش برمیگرده. 

دختر خواهر من الان دو ماهشه. 

وقتی به دنیا اومد 3 کیلو و پونصد بود 

ولی بعد از ده روز شد 2 کیلو و شیشصد 

اینو زن داداشم گفت. متخصص اطفاله 

یکی رو دارم که با دنیا عوضش نمیکنم   خدایا مراقب عشقم بااااااش  
شیر با غذاهای مایع با پروتئین بالا مثل انواع سوپ آبگوشت که هم شیرت زیاد باشه و هم بعدا یبوست نگیری و ...

ممنون عزیزم😍

خواهش میکنم موز و خرما هم خوبه

میشه تاپیک اخرم بیاید

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
عزیزم هر چقدر دلستر و اینا بخوری وقتی بچت به دنیا اومد تا ده روز اول به وزن طبیعی خودش برمیگرده.&nbs ...

ااا پس فایده نداره

آره میخورم بستنی.نگفته دکترمن که وزنش کمه ولی چون دوتاهستن احتمالا کم وزن بشن

اگه دیابت نداری میتونی اینارو مصرف کنی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اگه دیابت نداری میتونی اینارو مصرف کنی

نه ندارم