2733
2739
عنوان

گرفتن نفس نوزاد

118 بازدید | 9 پست

سلام خانوما،من دخترم 2ماهشه وقتی شیر میخوره چه وقتی خودم میدم چه از شیشه وسطاش یه دفعه انگار نفسش میگیره بعدم به سرفه میفته و همش انگار میخواد گلوشو صاف کنه،بعدشم دیگه بی حال میشه،کسی میتونه راهنماییم کنه چشه دخترم؟؟

چک کن شاید دماغش گرفته

حرفهایی است برای نگفتن و ارزش واقعی هر کس به اندازه ی حرفهایی است که برای نگفتن دارد...                                       اما یه سوال که شاید براتون پیش بیاد؛کیمبودیا یعنی چی؟؟؟؟؟   وقتی دختر دومم را باردار بودم دختر اولم که دو سال وسه ماهش بود که من باردار شدم،در خیالش با من باردار شده بود همگام با من مراحلش را طی میکرد😍😍😍 یه روز اومد به باباش گفت:بابا تو دلم برات یه آجی دارم اسمش را گذاشتم کیمبودیا😉😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسرمنم اینطوری بودعزیزم...ازسه ماهگی خوب شد..دکترش گفت خسته میشه ..تندتندمیخوره واسه همونه

آره خیلی تند تند شیر میخوره انگار هوله،مرسی عزیزم،نگرانیمو کم کردی🙏❤️

2740
آره خیلی تند تند شیر میخوره انگار هوله،مرسی عزیزم،نگرانیمو کم کردی🙏❤️

خواهش میکنم.اصلانگران نباش بخاطرهول بودنشه بزرگترمیشه بیحال نمیشه دیگه ولی بایدحواست باشه شیرتندتندمیپره توگلوش..انگارشیرمیخوادتموم بشه انقدکه تندمیخوره😍😍

سر شیشه رو شاید زیاد باز کردی، تنگ تر کن کم کم بره، سر بچه رو هم بالاتر بگیر ، تو بغلت که بچه حالت ش ...

سرشو همیشه بخاطر رفلاکسش بالاتر میگیرم،از سینه ام شیر میخوره همینه،سر شیشه ام جوریه که تا مک نزنه نمیادشیر