2737
2734

من حدودا دوهفته دیگه بچم بدنیا میاد میخواستم ببینم کی باید اقدام کنم چه مدارکی میخواد چند ماه مرخصی میدن و حقوقش چقدره 

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تامین اجتماعی برای شش ماه حقوق میده، مال ما اگه ۹ ماه میرفتیم مرخصی بقیه اش رو بدون حقوق حساب میشد یا باید محل کار باید بهت مرخصی بده،

ضمنا اگه قبل زایمان هم استعلاجی بری و بچسبه به مرخصی زایمانت جزو شش ماه حساب میکنن، مگر اینکه فاصله اش مثلا چند روز بری سر کار..

استراحت مطلق داشتم از سه ماه مانده به زايمان تا سه ماه بعد از آن، ولی شما اگر تا آخرین روز سر کار میرید خود بیمارستان نامه میده حل میشه، لطفا حتی تلفنی هم شده با شعبه کارگزاری بیمه ات هماهنگ باش، زمان زایمان من یه نامه از پزشک متخصص که زایمان انجام داده با متنی خاص، مدارک بستری بیمارستان، گواهی ولادت، دفترچه بیمه، شناسنامه خودت، اینا رو باید میرسونم شعبه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
استراحت مطلق داشتم از سه ماه مانده به زايمان تا سه ماه بعد از آن، ولی شما اگر تا آخرین روز سر کار می ...

ممنون عزیزم 

نامه از پزشک متخصص یعنی چی بنویسه؟

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2738
دو سوم میانگین چند ماه آخر که برات از محل کار بیمه رد کردن

من دوسه ساله پونزده روزه رد میکردم تقریبا از پنج ماه پیش کامل رد کردم الان بر اساس اون کامل حقوق میدن یا پونزده روزه

[QUOTE=130910774]ممنون عزیزم  نامه از پزشک متخصص یعنی چی بنویسه؟

دوست گلم اول بگم من نیروی قراردادی یک مجموعه ای بودم و بیمه تامین اجتماعی، پس ممکن هست شرایط برای نیروهای استخدام دولت فرق داشته باشه، و این که فرزند من دو ساله هست ممکن هست قوانين تغیرات داشته باشه برای همین میگم که یه نفر رو بفرستی شعبه ای که کارگزاری بیمه تون هست تا سوالات اصلی رو بپرسی

اونموقع زیر میز شیشه ای برای هر مسئله‌ای یه نامه نمونه ای گذاشته بودن که برای مرخصی زایمان این متن تایید شده بود

بدینوسیله گواهی می شود که خانم (مشخصات مادر) در تاریخ فلان در بیمارستان فلان زایمان نمودند، نوزاد سالم و زنده است و از شیر مادر تغذیه می کند

مهر و امضای پزشک 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
[QUOTE=130910774]ممنون عزیزم  نامه از پزشک متخصص یعنی چی بنویسه؟ دوست گلم اول بگم من نیروی قرا ...

آها متوجه شدم 

ممنونم از توضیحاتت عزیزم