2737
2734
این بستگی داره ی طرز فکر خودت و همسرت بیشتر بعد خونواده ها

خودم میترسم خونریزی نداشته باشم واسه همین میترسم 

از یه جهان نمیدونم چطور و به کی باید بگم انگار خودم به خودم شک دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم میترسم خونریزی نداشته باشم واسه همین میترسم  از یه جهان نمیدونم چطور و به کی باید بگم انگ ...

نمیدونم چی بگم هرکی ی جوره دیگه الان اکثر جاها دیگه نمونده

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
2728
2738

خانوما چرا خودمونوگول میزنیم تو عقدخدایی نکرده طرفین جدا شن مرد موظف نصف مهریه رو بده 

بعدم وقتی دختر بگه عقدکرده بودم همه میدونن ک رابطه داشته

من نمیدونم اینایی ک میگن کامل ن منظورشون چیه ؟؟ شوهرشه بابا این رسمای مسخره روجم کنید بره

انگار ی بار در کل عمرشون میخان رابطه داشته باشن ک میخاید بزارید شب عروسی   

خودم میترسم خونریزی نداشته باشم واسه همین میترسم  از یه جهان نمیدونم چطور و به کی باید بگم انگ ...

منظورت چیه چرا خودت ب خودت شک داشته باشی؟... سعی کن حتما بری معاینه من نرفتم نیازیم نداشتم ولی تو برو خیلی بهتره میری پیش دکتر زنان خیلیم عادیه

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

من عقد کردم دوساله همون ماه های اول رابطه کامل داشتیم الان پشیمون نیستم خیلیم راضیم.اصلا تکراری نشده و سرد هم نشدیم خداروشکر نامزدم روز به روز گرم تر میشه😁من آزمایش بکارت هم نداده بودم حتی خونریزی هم نداشتم نامزدم نه بهم شک کرد نه حرفشو زد

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2706