2737
2734
عنوان

بارداری ناخواسته یا همون خدا خواسته😔

| مشاهده متن کامل بحث + 27113 بازدید | 92 پست
اخه چرا درست و حسابی جلوگیری نمیکنین نگو میکنم که مشخصه نمیکنی وگرنه ۳تااااا سقط نداشتی اخه فقط کر ...

کجا گفت سه تا سقط داشته؟

گفت یه بار قبل دختر دومش سقط داشته

این آخری هم میخاد نگهداره

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم چی بگم. فقط میدونم این ندونم کاری شما بود نه حکمت خدا!

کسی که تازه زایمان کرده بدنش تا یکسال اول شدیدا امادگی بارداری داره و این یه مکانیسم علمیه. مراقب نبودین جلوگیری نکردین شد این.

یعنی ۵۰ سال پیش حکمت خدا رو ۱۰ ۱۲ تا بچه بود و الان شده یکی دو تا؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
چرا جلوگیری نداشتین؟

جلوگیری داشتم با کاندوم،تا حدی ک اصلا اصلا خودم و‌همسرم یادمون نمیاد کی شده و چی شده ک ابن اتفاق افتاده 

من چون ن آی دو دی ن قرص ن امپول ب بدنم سازگار نیس مجبور بودم از ک ا ن دو م استفاده کنم و متاسفانه اینجوری شد 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2738

ببین الان این بچه رو نگه دار

ولی خداییش درست نیست یه سری زن و شوهرا ول میکنن به امان خدا و هییییی بچه میارن و میگن ناخواسته بود

بابا اون بچه نیاز به توجه و موقعیت مالی داره ظلم نکنین بهش

کسی که‌ نمیخواد باید جلوگیری سفت و سخت داشته باشه

من فکر میکنم روش جلوگیری شما خودش یه جور اقدام هست 

تصمیم سقط با خودتونه و کسی نمیتونه براتون تصمیم بگیره

ولی عجیبه که بعد بارداری ناخواسته به فکر روش امن تری نبودید 

من یه بار بخاطر ارور وسیله جلوگیری باردار شدم و بعد از اون کلی حواسمون جمع تره و وسیله بهتر استفاده میکنیم 

نگید خدا خواسته 

بگید خودمون بی حواس هستیم 

😁
اخه چرا درست و حسابی جلوگیری نمیکنین نگو میکنم که مشخصه نمیکنی وگرنه ۳تااااا سقط نداشتی اخه فقط کر ...

من نگفتم ستا سقط داشتم خانوم 

درست بخونید و  بعدم اگر اعصابتون خورد میشه مشارکت نکنید 

ممنون 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2706