2733
2739
الان یه مدت خاکشیر زیاد میخورم این بیشتر کمک میکنه بهم اما ریزش موهام هنو خوب نشده

خاکشیر هم خوبه ولی کاسنی صبح ناشتا معجزه میکنه.وقتی کامل طبعت خوب و متعادل بشه خوب میشه ریزشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 اوایل مصرف کاسنی بخاطر بیرون زدن سموم و خنک کردن بدن و خروج چربی های اضافه ی زیر پوست ممکنه پو ...

ببخشید من کیست و تیرویید کم کار دارم.خیلی موهام میریزه.بنظرتون موهای ریخته شده قابل برگشت هست؟؟؟اطلاعاتی دارین در این مورد؟

یواش یواش بهتر میشه  ویتامین و قرص اهن زیاد بخور

بیوتین چندین ماه خوردم فایده نداشت

خیلی بخودم میرسم بابت تغذیه

ولی تخمدان پلی کیستیک هم دارم و خیلی هم استرسی ام فکر کنم این دو عامل باعثشن

2740
من چیکار کنم طبع بدنم گرم صفراوی اما چون آندومتریوز هستم نباید غذاهای سرد بخورم 😭 همه راه رفتم کچل ...

غذاهای سرد نمیخواد بخوری. آب زیاد بخور. صبحها ناشتا آب ولرم بخور سه تا لیوان بعد یه ماه نتیجه شو میبینی. گرمای بدن رو خاموش میکنه

باشه عشقم چشم💋💋💋 چه خاصیتی داره؟

تخم کدو موهارو تقویت مو باعث رویش مجدد میشه و در ضمن هرچیزی رو که بخاطر موهات مصرف میکنی روش انرژی مثبت هم بزار یعنی بگو مطمئنم با مصرف این درست میشه. بیشتر شبها شام سوپ جو بخور جو عالیه رویش مجدد میاره. جوانه گندم و ماش و جو رو بگیر آسیاب کن باهم مخلوط کن بخور.عالیه

بچه ها کنجد بخورید خیلی خیلی خیلیییی تاثیر داره 

من مامان دوستم کله اش کچل بود 

هر روز کنجد خورد الان موهاش پر شده 

میتونید از شیره انگور و خرما هم استفاده کنید 

باهاش شربت درست کنید بخورید 

اب پیاز خوبه من دوسه بار برای بلند شدن موهام زدن 

اما برای پرپشت شدن نمیدونم خوبه یا نه

قرص بیوتن هم خوردم یه ماه ریزشش قطع شد الانم که قطع کردم ریزشش کمتر شده اما مثل اینکه باید سه ماه بخوریم تا کامل ازبین بره

ایناروهم رعایت کنید من تاثیرشو خیلی دیدم

روزی سه تا سه دقیقه موهاتو اروم شونه بزنید تا ۱۰۰ تا نخ ریزی رو داشته باشین به گردش خون هم کمک میکنه.

از پشت سر شروع کنید به شانه زدن

خلی اروم موهاتونو شامپو بزنید فک نکنید دارین پتو میشورین

چون فولیکول مو تحریک میشه چربی تولید میکنه و چربی باعث ریزش میشه 

حتما بشینید موهاتونو شانه بزنید وقتی هم که دارین میشورین بشینید 

بخاطر گردش خون اینجوری خوب تره 

موهاتونو توی حوله خیس نپیچید 

فقط آب موهارو بگیرید بعدم ازاد بزارید تا خشک بشه 

موهارو اصلا اصلا وقتی خیسه یا خشکه شونه نکنید 

اگه خیس باشه باعث ریزش میشه اگه خشک باشه باعث موخوره 

حتما باید نم دار باشه

بقیه ارو تگ‌کنید بیان بخونن

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
2706