2733
2734

فیلم رحمان ۱۴۰۰ رو دیدم چقدر یکتا ناصر باحال بود تو دورهمی اومده بود خیلی آروم و کم حرف به نظر میرسید🤦🏼‍♀️

دورهمیو کلا خوشم‌ نمیاد ولی اون برنامش دیگه خیلی خسته کننده بود میخواستم کانالو عوض کنم یعنی😐

خود مهران مدیری گفت خیلی خجالتین👊🏻

بحث نمیکنم هرچی تو بگی همون درسته  افسردگی محصول زیاد فکر کردنه اگه میخای شاد باشی بهتره دیوونه وار زندگی کنی  اگه درباره هرچیز فکر میکنید بنده ذهنتونید تا از این بردگی بیرون نیاید خوشبخت نمیشید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی من از برنامش خوشم اومد.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

آقا اینا تو دور همی چقدر خوشگلترن و پوستشون صاف تره... ریما رامین فر هم همین جور بود.

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
اره منم فک نمیکردم اخلاقش اینجوری باشه الان خود واقعیش کدومه

من دوست داشتم شبیه رحمان ۱۴۰۰ باشه خیلی خوب بود اونجا😂

بحث نمیکنم هرچی تو بگی همون درسته  افسردگی محصول زیاد فکر کردنه اگه میخای شاد باشی بهتره دیوونه وار زندگی کنی  اگه درباره هرچیز فکر میکنید بنده ذهنتونید تا از این بردگی بیرون نیاید خوشبخت نمیشید  
آقا اینا تو دور همی چقدر خوشگلترن و پوستشون صاف تره... ریما رامین فر هم همین جور بود.

ریما خیلی خوبه عاشقشم اخلاقش خیلی خوب بوداااا

2738