2737
2734
عنوان

حاضرید تا یک سال دیگه خونه بشینید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 28 پست
منم بچه دارم ولی تو خونه های اپارنمانی الان اونا هم روحشون اسیب جدی میبینه

راست میگی به خدا دختر من دیگه حوصله بازی نداره هر روز عصر بهش میگم بیا نقاشی میگه نه هر باری میگم میگه نه خسته شدن طفلیا 

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجبورم بمونم چون واسه کنکور 1400 برنامه دارم و باید بخونم😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
راست میگی به خدا دختر من دیگه حوصله بازی نداره هر روز عصر بهش میگم بیا نقاشی میگه نه هر باری میگم می ...

منم همینطور دیگه چقد بازی های تکراری، بچه باید جنب و.جوش داشته باشه تو فضای باز

2731

بله کلا خودمو بچه ها با خونه موندن مشکلی نداریم 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
منم همینطور دیگه چقد بازی های تکراری، بچه باید جنب و.جوش داشته باشه تو فضای باز

آره واله هم خودشون کلافه شدن هم دارن مارم کلافه میکنن.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2740

من و بچم دیگه داریم دق میکنیم توو خونه... نهایت تا تابستون بتونم تحمل کنم.. چون اوضاع روحیم داغون تر میشه.. فکر کن24 ساعت شبانه روز فقط خودت باشی و یه پسربچه سه ساله که نمیشه بهش قرنطینه رو توضیح بدی..

حالا یکی به من راه حل بده 

من پدر و مادرم 80 سالشونه و تو خونه تنهای تنهان البته سالمن 

حالا اگه قرنطینه ادامه دار شه و من نرم پیششون خب طفلی ها خیلی سختی میکشن عین ماهم اهل گوشی اینا نیستن خب ممکنه اصلا دق کنن 

اگرم بریم ممکنه ناقل باشیم مریض شن 

اگرم نریم و بعدا به علت دیگه ای فوت شن من میمونم و یه دنیا عذاب وجدان و دل تنگی 

یکی بع من بگه کار درست چیه 

الهی عزیزم با رعایت بهداشت و فاصله برو بهشون نزدیک نشو 

دخترم دو سالشه امکان نداره نره بغلشون 

خلاصه انشالله تا تابستوت تموم شه تحمل میکنیم ولی اگه بیشتر شه من بچه رو میزارم پیش باباش خودم میرم بهشون سر میزنم