2410
2553
عنوان

حاضرید تا یک سال دیگه خونه بشینید؟

372 بازدید | 28 پست

برای اینکه کرونا نگیرید؟

من که خودم نمیتونم

ریسکشو ب جون میخرم با رعایت میرم بیرون (البته بعد از اعلام خروج از قرنطینگی)

مردن از افسردگی بهتره والا   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من‌بخوامم نمبتونم

بالاخره باید برم سیسمونی بخرم

زایمان کنم 😁

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

من ۱ ماه بیشتره تو خونه ام خودم جهنم بچم واقعا خسته شده دیگه بریدم نمیتونم بشینم خونه.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2714
منم بچه دارم ولی تو خونه های اپارنمانی الان اونا هم روحشون اسیب جدی میبینه

دقیقا..شایدمکان شلوغ ومسافرت نرم..ولی خونه مادرم ومادرشوهرم میرم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
منم بچه دارم ولی تو خونه های اپارنمانی الان اونا هم روحشون اسیب جدی میبینه

اسیب دیده همین الانشم

منکه دیگه بریدم الان کلی برا شوهرم گریه کردم و نالیدم

من قبلش هم فقط خونه مامانم میرفتم

احتمالا اگه وضع اینجور بمونه مث قبل خونه مامانم رو میرم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706