2733
2739
عنوان

بکوبیم از نو بسازیم😂😂😂

1013 بازدید | 65 پست

سلام‌دوستان...بیاید از تجربیاتتون در مورد درمان مشکلات پوستی بگید...چه خانگی چه با دارو و کرم و دکتر

مثلا برای روشنی پوست صورت و بدن...از بین بردن ترک های بدن...از بین برد جوش و جای جوش...روشن کردن نواحی مختلف بدن مقل سر زانو و آرنج و نواحی حساس و کلا هر چیزی که تجربشو داشتید 😊

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها ابرسان کامان ویتامین سی شو کسی استفاده کرده؟ روشنتر شده پوستتون؟

من خودم یه مدت کوتاه استفاده کردم به روشن شدن نرسید چون زود قطعش کردم...پوستم جوشای خیلی بدی میزد...البته خیلیا این مشکل رو داشتن...خیلیا هم راضی بودن

به نظرم سرم ویتامین سی مارک پریم خیلی خوبه

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2738
من خودم یه مدت کوتاه استفاده کردم به روشن شدن نرسید چون زود قطعش کردم...پوستم جوشای خیلی بدی میزد... ...

مرسی عزیزم مردد بودم تو سفارشش

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

اولین کار ازمایش هست یه ازمایش کامل بدید مطمئن شید سالمید ..بعدش سونوگرافی .. کسایی ک اضافه وزن دارن حتی یکی دو کیلو برنامه شکم صاف و از گوگل پلی دانلود کنن 

بدن باید از همه نظر سالم باشه جوش خیلییا خوب میشع 

اگه تنبلی تخمدان و مشکلات کبدی و کیست و اینارو حل کنن

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
مرسی عزیزم مردد بودم تو سفارشش

خواهش میکنم

کلا محصولات کامان فقط تبلیغات خیلی بالایی داره وگرنه خیلیا رو دیدم که راضی نبودن

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2706