2733
2734
عنوان

لطفا دعوام نکنین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 51 پست
شاهکار نیست وقتی میدونبم دارم رعایت میکنیم ... وعلایم بیماری نداریم چه اشکال داده همدیگه ببینیم  ...

عزیزم میدونم شما رعایت میکنین ولی هیچکسی نمیتونه با اطمینان بگه من سالمم. همونایی ام ک ۲ ماه تو خونه بودن گرفتن . ی سریا بدون هیچ علائمی. ❤

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ی پسری میاد مرخصی بنده خدا خودش هیچ چیزش نبوده سالم سالم.. بعد از چند روز میبینه پدرومادرش حالشون بذه میرن دکتر میگن کرونا گرفتن باوجودی ک بنده خداها بیرون نمیرفتن از پسره تست میگیرن میگن کرونا داری. ولی بدنت قوی بوذه نشون نذاده... الان پدرومادرش فوت کرده.. میگن پسره روانی شده 😭😔حالش خیلی بده میگه تقصیر من بود😔😔😔😔

حالا شماها رعایت کتین بخاطر عزیزاتون 😢🙏

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میدونم شما رعایت میکنین ولی هیچکسی نمیتونه با اطمینان بگه من سالمم. همونایی ام ک ۲ ماه تو خونه ...

من مجبورم برم خونه مامانم اخه شوهرم شبکاره منم تنهام بچه ام کوچیک کمکی ندارم سخته خیلی

من مجبورم برم خونه مامانم اخه شوهرم شبکاره منم تنهام بچه ام کوچیک کمکی ندارم سخته خیلی

انشالله این مشکلاتم زودتر رفع بشه تا همه با خیال راحت رفت و امد کنن .

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2728

بابا برای چی شما اینجوریین صغری میگه کبری ک جایی نمیره پس کرونا نداره برم پیششون و بر عکس نکنین زشته تو انگلیس گفته بودن ک فرض کنید همه ی شما کرونا دارین و ناقلین و جایی نرین دمشونم گرم الان از اوجش رد شدن

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
انشالله والا خسته شدیم بس که دایتکس افروز الکل استفاده کردیم ریه هام درد گرفتن

همه از دم شدیم ادم افسرده و وسواسی