2733
2739
عنوان

یعنی من باردام???

197 بازدید | 10 پست

بعدن میگم چی شد برگشتم ب شوهرم توتاپیک جدا........

من ب خاطر مسائلی ک تودوره بعدطلاق برام ب وجوداومد شباشروع کردم ارامبخش زولپیدم خوردن تاده روز وبعدقطع کردم پنجم روزاول پریم بود پریهام پنج روزست چهاردهم نزدیکی داشتم شبش قرص اورژانسی خوردم ی ساعت بعدنزدیکی بود فرداشم خوردم تاسه روز دوباره نزدیکی داشتم هرروز وچون اورژانسی تاپنج روز تاثیرداره جلوگیری نداشتم بعدش رفتم دکتر اعصاب بهم دوتاقرص ضداضطراب داد ک بعدن خوندم عوارضش پریودنشدنه ویه هفته بودک میخوردم قطعش کردم  دوباره ازبیستم تاالان هم نزدیکی داشتم وجلوگیری نداشتم چون تخمک گذاریم ردشده بوددیگه... هفته پیش بی بی چک زدم منفی بود پریودهام بیست وهشت روزست ماه پیش پنجم پری بودم این ماه باید سوم میشدم ک نشدم نمیدونم تاثیرقرصهاس ک پریم عقب افتاده یاتاثیرخوردن قرص اورژانسی وسط سیکله ک تخمک گذاری وممکنه ب هم ریخته باشه یااینکه ممکنه باردارباشم وبی بی چک نشون نده????الان ده روزازموعدم گذشته پریشب بی بی چک زدم منفی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسم قرص اورژانسی چیه ؟ واسه بارداریه؟

وقتی ی اتفاقی میوفته ک میخای جلوگیری کنی باردارنشی اونو میخوری 

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
2740

سلام خرم جان حالت چطوره خوبی ؟, بچه هات خوبن 

امروز یادت افتادم تاپیکت رو داشتم گفتم احوالتون رو بپرسم 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....