2733
2734
شماره تلفن اورژانس اجتماعی شهرتون رو از 118 بگیر زنگ بزن بهشون کمکت میکنن 

123  

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم بیماره باید روانپزشک و مشاور بهش کمک کنه فقط خودتو نجات بده ، فیلم راه های نرفتی ملی در همین ...

عزیزم اینطور که شما گفتی به نظرم خیلی رو رفتارهاش کنترل نداره ، ولی دلیلی بر دوست نداشتنت نیست سر به سرش نذار ، شما جوابشو نده یه باشه تو راست میگی بگو و یه چای واسه خودت بریز و برو تو یه اتاق دیگه یه کتاب دست بگیر و یه موسیقی اروم بزار واسه خودت بخصوص ترانه زندگی ادامه داره بابک جهانبخش و ... ما خانمها باید بفهمیم اونی که زندگی رو جمع میکنه و ارامش و یا برعکسش ناارامی رو به خانه میاره ما هستیم ، مردها مثل بچه هستند با احترام و محبت و ریشخند و تغافل درست میشن

این دفعه که زدت قهر کن برو خونه ی بابات و وقتی اومد دنبالت جلوی بزرگترها ازش تعهد بگیر که دیگه دست روت بلند نکنه هر وقتم زدت برو پزشک قانونی نامه بگیر یکم بهش سخت بگیر این دستش هرز شده

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
2731
آخه دلمو به چی خوش کنم به چی هااا اگ جایه من بودی چیکارمیکردی

بيشتر مشكل ازاونه ک نمیتونه رفتارشو کنترل کنه باید فکردرمان اون باشی نه اینکه خودتو بکشی تو .حتما از مشاور دلسوز وكاربلد كمك بگیر

چشم خوردین برو دعا بگیر خیلی تاثیر داره اگه اعتقاد داری

دعای و ان یکاد ... برایه چشم زخم خیلی خوبه

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
2740

زبون چی ...؟؟؟شاید یه بحثایه بشه به خواهرم یا .....فوش بده منم مجبورم دفاع کنم نمیخوام افسار بدم دستش خوب سوع  استفاده کنه بگه خره نمیفهمه هرچی بارش میکنم اما من غرورم اجازه نمیده...من کار به کارش ندارم خدایش خیلی هم بهش توجه واهمیت میدم ازهمه لحاظ اما سر بحثایه کوچولو ک ارزش نداره یکسره دست به کمربند و لگد مشت .....اون سری زد پایه چشمو کبود کرد شونمو داغون کرد ک کوبیده شد ولی بخاطر بچه هام کوتاه اومدم الانم ک منو با کمربند زد رو پاهام همه رداش هست نمیتونم راه برم....اگ هم طلاق نگیرم یا فرار میکنم یا خودکشی شما به جای من نیستین ک بفهمین یه روزشاد ندارم تو زندگیم.....حسرتش مونده رو دلم 

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
عزیزم اینطور که شما گفتی به نظرم خیلی رو رفتارهاش کنترل نداره ، ولی دلیلی بر دوست نداشتنت نیست سر به ...

بخصوص به خاطر بچه های گلت ، کتک خوردن های شما جلوی اونها هم اثار منفی در روان اونها داره هم سلامتی خودت هزینه میشه و هم حس بد بودن رو به همسرت القا میکنه که از یه جایی به بعد عذاب وجدان این روزها دیگه نمیذاره با هم شاد و عاشق باشین شما سندرم زبان بی قرارتو بزار کنار و بزرگی کن ایشونم دست بی قرارشو بروم میکنه هر چند حق با شما باشه اینجوری هزینه هاش برای زندگی مشترکتون کمتره البته وقتی ازش ناراحتی میتونی با شوهرت سر سنگین باشی ولی به اصطلاح دهن به دهنش نزار

زبون چی ...؟؟؟شاید یه بحثایه بشه به خواهرم یا .....فوش بده منم مجبورم دفاع کنم نمیخوام افسار بدم دست ...

نه عزیزم منم چون مشکلات بدتر از شما دارم این مشکل به چشمم نیومد گفتم باز میتونی کاری کنی که تو رو نزنه.خواهر شوهر منم قبلا با همچین مردی سروکار داشت یه بچه ی 2ساله هم داشتن اینقدر همش سر چیزای  کوچیک شوهرش میزدش که اخر طلاق گرفت و الان با کسی ازدواج کرده که میپرستتش یه پسرم دارن از زندگی دومش 

زبون چی ...؟؟؟شاید یه بحثایه بشه به خواهرم یا .....فوش بده منم مجبورم دفاع کنم نمیخوام افسار بدم دست ...

عزیز دلم بهش بگو تو خوبی همین ... بعدش باهاش سرسنگین باش و برو به کارهای خودت برس البته که این رفتارت نشون میده از کوزه همان برون تراود که در اوست، شوهرت میخواد صداتو در بیاره تا شما چیزی بگی و در دادگاه ذهنش شما رو محکوم کنه و اقدام کنه به زدنت احتمالا استرس چیزیو داره دیوار شما هم کوتاهه این وسط 

من دلم برای خودم نمیسوزه برای بچه هام ک دارن تواین زندگی داغون میشن ک اونا در آینده چه سرنوشتی دارن نمیخوام این خودم بدبخت بشن .....وگرنه حتی منو بکشه ککم نمیگزه چون من ازکوچیکی محبت ندیدم ازخانوادم همیشه برام کم گذاشتن ک آرزو هر دختریه یه شوهر خوب و سالم و....ولی من آرزو به دل باید بمیرم ارزوهامم به گور ببرم 

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
عزیز دلم بهش بگو تو خوبی همین ... بعدش باهاش سرسنگین باش و برو به کارهای خودت برس البته که این رفتار ...

😔😔😔😔😔😔😔

عزیزم 

منم تو سن پونزده سالگی دخترم ب دنیا اومد و هفده سالگی پسرم 

شوهرم دست بزن داشت و بد دهن بود من صبوری کردم در نهایت دوسال آخر زندگیم مثه آب خوردن خیانت میکرد 

ناکفته نمونه ی سری چنان کتکم زد رفتم تو کما 

بعد هفده سال جدا شدم منتها نمیگم تو جدا شو من فقط درمورد خودم گفتم 

الان مجدد ازدواج کردم طعم محبتو عشقو میفهمم 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷