2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی تا نرفتی مشاور و کتابی در موردش نخوندیو سخنرانی ای گوش ندادیو فورا فقط میگی خودکشی خودکشی ینی چی ...

آخه دلمو به چی خوش کنم به چی هااا اگ جایه من بودی چیکارمیکردی

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
2728

۲۰ سالته زیر کمربند و مشت و لگدشی ۴۰ سالت بشه دور از جونویا مرض اعصاب گرفتی یا ام اسی چیزی که اونموقع ولت میکنه میره با یکی دیگه. هدفت از بچه دوم چی بود تو این سن با این عتیقه خواهرانه میگم در اولین فرصت یا درمانش کن یا جدا شو. وقت زیادی هم نزار وگرنه باید عمرتو به پاش بسوزی تا درمان بشه یکسال دوسال وقت بزار تغییر نکرد پرتش کن از زندگیت بیرون تو رسما داری با یه روانی زندگی میکنی خودتم قطعا درگیر این بیماری شدی بچه هاتم در اینده مثل شما میشن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اگ جای تو بودم ی مدت محلش نمیدادمو میرفتم دنبال کارای مشاوره

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

یه بار تا پزشک قانونی و شکایت برو تا بترسه و این کارشو بیخیال بشه

حیفه بچها هم آسیب میبینن

یا مشاوره اگه میاد برین و صحبت کنید. 

اورژانس اجتماعی هم شاید بتونه کمک کنه. 

حرف کسی رو قبول نداره باهاش صحبت کنن. 

2740

برو شکایت کن الان بارداری نمیگم طلاق بگیرولی حدعقل زهرچشم ازش بگیر یعنی چی دم به دقیقه کتک میزنه پرروشده حس مالکیت بهت پیداکرده احساس میکنه حقته حقتوبگیر سنی نداری 

شوهرش کتکش میزن

وای خیلی بده😓🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

به بچهات به خوبیای شوهرت مگه نمیگی خوبیای داره نمیگم کارش درسته ولی شوهرت آدم عصبیه پس جوابش نده بعد مشاوره برین به لطف خدا بهتر میشه

وقتی تو زندگی احساسی تصمیم میگیری همین میشه دیگه 

عشق همینه نمیزاره بدیای طرف و ببینی چشمات کور میشه 

الانم بچه هات چه گناهی کردن بخاطر بچه هات مجبوری تحمل کنی 

خیلی خودخواهی اگه بخوای به خاطر اذیت شدنای خودت اینده بچه هارو خراب کنی 

هیچ گله ای نمیتونی بکنی یعنی حق نداری که بکنی حتی از خدا 

چون انتخاب خودت بوده 

🧚‍♀️
هیچی الکی...

این هنه نوشته الکی☹☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥