2733
2734
عنوان

Kit

144 بازدید | 22 پست

سلام. میشه راهنمایی کنید؟ من اولین ماه اقدامم هست و دوره من ۳۱ روزه، ولی تو بازه تخمک گذاریم روی تقویم کیت همش کمرنگ تر میشه، تا حالا همچین چیزی دیدین؟

بالاخره یک روز باید پررنگ باشه، 

حداقل ۵ تا بزن هر روز سر یک ساعت معین

۳۱_۱۴= ۱۷

از ۱۵ م تا ۱۹ بزن

اگر کیت بیشار داری بازه ت و بیشتر کن

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ۴ روزه دارم میذارم ولی رو تقویم تخمک گذاریم دیروز بوده که دیروز هم کمرنگ بود، تا چه تاریخی امتحان کنم بازم؟ میشه مگه تخمک گذاری خارج از محدوده تقویمی باشه؟

2728
بالاخره یک روز باید پررنگ باشه،  حداقل ۵ تا بزن هر روز سر یک ساعت معین ۳۱_۱۴= ۱۷ از ۱۵ م تا ...

مرسی عزیزم❤ من ۳ دوره قرص اتیسترون مصرف کردم به خاطر تنبلی خفیف، بعد از اون الان ۳ دوره هست که پریودیام منظم شده، ولی دوره هام ۳۱ روزه شد. استرس دارم نکنه دوباره برگرده تنبلیه. چون خیلی اذیت شدم

الان ۴ روزه دارم میذارم ولی رو تقویم تخمک گذاریم دیروز بوده که دیروز هم کمرنگ بود، تا چه تاریخی امتح ...

احتمال داره، اما اگر موقعیت و صلاح بود از دکتر نوبت برای سونو بگیر، ممکنه تخمک گذاری نکنی و فولیکولت ازاد نکنه تخمک رو،،، از سونوگرافی میانه سیکل و مایع داخل لگن، دکتر متوجه میشه

.

بنظر من یکی دوماه دیگه هم با کیت بیشتر و دقیقتر امتحال کن، این شرایط هم که هست

بعدش اگر پیدا نکردی برو دکتر

مرسی عزیزم❤ من ۳ دوره قرص اتیسترون مصرف کردم به خاطر تنبلی خفیف، بعد از اون الان ۳ دوره هست که پریود ...

خواهش میکنم❤🌸 حتمن باید زیر تظر دکتر بلشی

ولی یه توصیه میکنم که تو این روزا که خونه هستی و فعالیت زیاد نداری هر روز حتما بیست دقیقه تا نیم ساعت ورزش کنی

اگه نمیدونی چی و از کجا شروع کنی اپلیکشن بریز یا یوتیوب یا کانالای تلویزیونی

ولی حتمن ورزش بکن

خواهش میکنم❤🌸 حتمن باید زیر تظر دکتر بلشی ولی یه توصیه میکنم که تو این روزا که خونه هستی و فعالیت ...

از همون موقع که قرص مصرف میکردم روزی ۱ ساعت ورزش میکنم، هر روز. اضافه وزن هم ندارم. واسه خودمم جای سوال بود چرا تنبلی گرفتم. میگن واسه جلوگیریه، ولی اساس علمی نداره. بیشتر برمیگرده به برهم خوردن تعادل هورمونی که برای اونم علتی پیدا نکردم. با این اوضاع فکر نکنم بشه حالا حالاها دکتر بشه رفت 😓

2738
احتمال داره، اما اگر موقعیت و صلاح بود از دکتر نوبت برای سونو بگیر، ممکنه تخمک گذاری نکنی و فولیکولت ...

اخه توی بروشور نوشته که وقتی دو خط ظاهر میشه یعنی تخمک گذاری دارید، ولی وقتی خط پایین کمرنگ تر هستش به این معنیه که یا دور میشید یا نزدیک به تخمک گذاری. برای همین گیج شدم. اگه کلا آزاد نشه فقط یه خط میزنه، درسته؟

از همون موقع که قرص مصرف میکردم روزی ۱ ساعت ورزش میکنم، هر روز. اضافه وزن هم ندارم. واسه خودمم جای س ...

ایولللل. پس کارت درسته، افرین

نه قرص عوارض ندارن اشتباه عامیانه ست. چند تا دکتر من همه شون گفتن قرص به تنظیم سیستم بدن اتفاقا کمک میکنه و کیست و اینارم میبره

خیلی زود زدیییییی

. برات بازه ت رو بر لساس ۳۱ روز نوشتم

تازه از ۱۴ و ۱۵ باید شروع میکردی

.

ولی در کللللل اگر امکانش براتون هست از بعد تموم شدن پریودی یا حدااقل از دهم یازدهم یک شب در میون اقدام کنین، اصلا بی توجه به کیت تخمک گذاری، اینجوری حتی اگه عقب و جلو بشه زمانش ،از دستش نمیدین 

اخه توی بروشور نوشته که وقتی دو خط ظاهر میشه یعنی تخمک گذاری دارید، ولی وقتی خط پایین کمرنگ تر هستش ...

ا خط اول که خط کنترل سالمی کیته، همیشه تیره ست

خط دوم کمرنگ میمونه . یه روز میشه  هر دو تا خط به پررنگی هم میشن اون یعنی ۱۲ تا ۲۴ ساعت اینده تخمک گذاریه

تا جایی که خاطرمه

سعیم کن هر روز سر یک ساعت معین بزنی.مثل بیبی چک  اول سر صبح نباشه

خیلی زود زدیییییی . برات بازه ت رو بر لساس ۳۱ روز نوشتم تازه از ۱۴ و ۱۵ باید شروع میکردی . ولی د ...

من ۲۵ اسفند پریود شدم، ۲ فروردین تموم شد پریودیم. با توجه به ۳۱ روزه بودن دوره، مگه از ۱۱ تا ۱۶ نمیشه بازه تخمک گذاری؟ توی اپیلیکیشن مادرشو این بازه رو بهم داد، نرم افزار مینت هم همینطور

من ۲۵ اسفند پریود شدم، ۲ فروردین تموم شد پریودیم. با توجه به ۳۱ روزه بودن دوره، مگه از ۱۱ تا ۱۶ نمیش ...

والا تا جایی که من اطلاع دارم و خوندم و تا حدی مطمئنم🙈 ۱۴ روز قبل از پریود بعدی

یعنی اگه ۲۸ روزه ای میشه ۱۴

اگه ۳۰ روزه ای میشه ۱۶

اگر ۴۰ روزه ای میشه ۲۶

بطور مثال

حالا شما ۳۱ روزه هستی میشه

۳۱_۱۳= ۱۷

۱۵_۱۶_۱۷_۱۸_۱۹

بازه هم میشه دو روز قبل و بعدش. نهایت محتاط تر باشی سه روز قبل و بعدش

2706