2733
2734

خلاصه زهرا هم وقتی میبینه اینجوریه زنگ میزنه مامانش..مامانشم میگه وسایلاتو جمع کن بیا خونه ی ما...دوستمم حاضر میشه و  میخاد حاضر کنه..شوهره بچه رو نمیده و میده به مامانش...میگه اگه نیخای بری برو...خلاصه زهرا انقد فشار روش بوده ک هرچقدرم گریه میکنه بچه رو بهش نمیدن...از اونورم داداشش میاد دنبالشو میرن خونه ی مامانش..یه هفته از بچش دور بوده...اخرشم باز مامان زهرا طاغت نمیاره میگه زهرا بخاطر دخترت برگرد سرخونه زندگیت...این طفلک زهرا قبول نیکنه برگرده..اخه دلش برای بچش یه ذره شده بود...ولی خونواده ی شوهرش برای این یه کاغذ از شرایطو فرستاده بودن دست بزرگ فامیلشون...شرایطشم اینا بود..که گواهینامه نگیره..دانشگاه نره..چهادر بپوشه..(دوستم واقعا باحجابه..دانشگاه ک میرفت با چادر میرفت..ولی از خونه ی خودش تا خونه ی مامانش چون با ماشین میرفت چادر نمیپوشید..)به بچه برسه...حق نداره اینترنت بخواد..گوشیشم باید بده و از این گوشیای ساده باید استفاده کنه..همیشه غذا حاضر بشه..همیشه خونه مرتب باشه...خلاصه اینم از شرایط شخمیشون...فقط خواستن زهرارو خورد کنن ک کردن..واقعا حالش بد بود..خیلی گریه کرد طفلک..اونم گفت منم زیر این شرایو امضا کردمو گفتم فقط واسه دخترم برمیگردم سر خونه زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چرا میترکه؟؟من نفهمیدم واقعا🙁

نی نی یار ترکوند تاپیکتو؟

اگ اره بعد تعطیلی تاپیک بعدی هم تعطیل میکنه

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

زهرا هم بخاطر ادب و احترام به پسر عمش پیام میده و حالشو میپرسه..خب اونم جوابشو میده..تا اینکه پسر عمش قضیه ی اختلاف دوستمو یاداوری میکنه و میگه من واقعا ناراحت شدم وقتی این خبرو شنیدم...

2706