2733
2739
عنوان

تاخير پريود

221 بازدید | 29 پست

سلام دوستان من ٩ روزه پريود نشدم اصلا سابقه بي نظمي هم نداشتم ٣ تا بي بي چك از يه مارك هم گذاشتم منفي شده ممكنه بازم باردار باشم ؟ 

خيلي عصابم داغونه 😞

منم ده روزه عقب انداختم. از دیشب فقط وقتی میرم دستشویی بعد از ادرار روی دستمال خونابه هست. تست هم نزدم هنوز

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ماه  همه عقب زدن  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728

اوووف من ۲۴ روزه عقب انداختم و اصلا سابقه بی نظمی نداشتم بیشتراز ۱۰ تا بیبی چک زدم با مارکای مختلف همه منفی

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2738
اون لکه بینی قبل از پریود هست

خب من قبل از موعد اصلیم 6روز ترشح رقیق قهوه ای داشتم الان رقیق صورتی

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

شاید تغییر فصله. همه عقب انداختن بدون سابقه قبلی

منم بیست روز عقب انداختم بی بی هم منفیه  سابقه ب نظمی هم ندارم

خدارو شکر تنها نیستم منم ۲۴ روزه این ماه خیلیا تو سایت همین مشکل رو دارن انگار چندتا تاپیک دیدم

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706