2737
2739

ما یک خطایی داریم به نام "نادیده گرفتن نکات مثبت" که در اون فرد انتظارات عجیب غریب در زندگی داره و گویا امور مثبت اموری هستند که "باید" باشند و بودنشان قابل ارزش گزاری نیست اما نبودن اونها ارزش منفی داره. مثلا فرد کارهای خوب خودش یا دیگران رو بی اهمیت می‌دونه و گمان می‌کنه هرکسی می‌تونه اونها را انجام بده چنان که اگر در مسابقه ای برنده بشه می‌گه" شانس آورده ام" و یا "کار خاصی نکردم که"

بعد از این توضیح مختصر من از شما تقاضا دارم به رابطه بین خودتون و همسرتون فکر کنین و ببینین تو چه موقعیت‌هایی این خطاها رو انجام دادین؟؟؟
یک نمونه همینجوری میگم:
+سلام.من گاهی بعضی ویژگی های مثبت  همسرم برام خیلی کمرنگ میشه. مثل همسر من الحمدالله اکثر اوقات نمازشو اول وقت میخونه اما گاهی اوقات مسائل دیگه ای که به نظر من خیلی کم ارزش تر از نماز هستن باعث میشه فراموش کنه و بره به اون کارها برسه.من وقتی این کارو میبینم افکار بدی میاد تو ذهنم مث اینکه با خودم میگم دیگه کم کم امورات معنوی و عبادی داره براش کمرنگ میشه و چهار روز دیگه که مشکلات و کارهای روزمره زیادتر بشه معلوم نیست چی بشه دیگه...من متاسفانه این "گه گاه دیر خواندن هایش"  برام بولد تر از "بیشتر اول وقت خواندنهایش" است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همینطوریم ینی حدودا یسال اینطور شدم

خیلی هم دار افکار منفیم اذیتم میکنع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
من همینطوریم ینی حدودا یسال اینطور شدم خیلی هم دار افکار منفیم اذیتم میکنع

من چند ماهه دارم به چیزای خوب فکرمیکنم میبینم واقعا چیزای خوب زیادی دارم فقط نمیبینمشون و برام عادی شدن

من چند ماهه دارم به چیزای خوب فکرمیکنم میبینم واقعا چیزای خوب زیادی دارم فقط نمیبینمشون و برام عادی ...

نمیدونم من بی اعتمادم ب هر یچزی واقعا دار اذیتم میکنع 😔پیش خودم میگم اگ فکرام درست باش چی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
نمیدونم من بی اعتمادم ب هر یچزی واقعا دار اذیتم میکنع 😔پیش خودم میگم اگ فکرام درست باش چی

چه فکری؟من یه ترسای بیخودی دارم،دارم مقابله میکنم باهاشون،حتی همش فکرمیکنم تو جوونی میمیرم😟ولی فقط خودمو اذیت میکنم بااین فکرا😟

چه فکری؟من یه ترسای بیخودی دارم،دارم مقابله میکنم باهاشون،حتی همش فکرمیکنم تو جوونی میمیرم😟ولی فقط ...

یا فکرای بیخود و حساسیت روی همسرم ولی درواقع فقط ترسای خودمو دارم اینجوری نشون میدم

2738
چه فکری؟من یه ترسای بیخودی دارم،دارم مقابله میکنم باهاشون،حتی همش فکرمیکنم تو جوونی میمیرم😟ولی فقط ...

من قبلا ب مردا بی اعتماد بودم و البتع رابطع هم نداشتم اصلا باهاشون چون دیدم ک دثستام خیلی اسیب دیدن ،یسال تو رابطع هم هستم و رابطمون جدیع و بدی هم ندیدم ولی همش میترسم 😔🥺فکرا تو سرمع و دار عذابم میدع