2737
2739
عنوان

بیسکوییت سالمین دیگه تولید نمیشه؟

148 بازدید | 11 پست

شوهرم رفته  سوپری پتی بور زیاد میخورم با شیر  گفته این سری اخر بیسکوییتشه کارخونش تعطیل شده به خاطر اوضاع و نبود مواد اولیه خیلی نگران شدم نه به خاطر اینکه بیسکوییت نیست به خاطر اینکه میترسم قحطی بیاد یا کمبود مواد غذایی😢

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پتی بوربرای مینوهست  وکارخونه اش هرگزتعطیل نمیشه بسیارقدرتمنده  اون مغازه دارچرت گفته

سالمینه عزیزم الکی نگفته کارخوخش تعطیل شده

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
سالمینه عزیزم الکی نگفته کارخوخش تعطیل شده

بیسکوییت پتی بوربرای کارخونه مینوهست 

یه سرچ کن...

مینوتعطیل نیست ونخواهدبودمن سهامشودارم عالیییه

گروه زرد،شروع رژیم ۳۱/۳/۹۹،وزن اولیه۷۲وزن الان۷۱/۵۰۰وزن هدف۵۲...  
2738
البته پتی بوریک نوع بیسکوییته  خیلی ازکارخونه هامیزنن  مثل گرجی و... اولین کارخونه تولی ...

روش نوشته شیرین عسل عزیزم اشتباه دیدم

سلام خوشحال شدم یک محصول هم کمتر بدن دست مشتری بهتره امروز برای پسرم ویفر سالمین گرفتم داخلش حشره بود(سوسک) با اینکه تاریخ داشت وقتی زنگ زدم پیگیری کنم اصلا قبول نمیکردن و خیلی بی ادب بودن.

من امروز برای پسرم ویفر سالمین گرفتم یکسال هم تاریخ داشت داخلش حشره(سوسک)داشت از صبح دلم بهم میخوره وقتی هم زنگ زدم برای رسیدگی به شکایات مشتری اصلا اصلا قبول نکردن که همچین چیزی هست و خیلی هم با لحن بدی صحبت میکردن.همچین محصولاتی تولیدش متوقف بشه خیلی هم عالیه.