2737
2739

سلام دوستان

من هفته ۳۸ بارداری هستم، دیشب رفتم پیش ماما، معاینه کرد گفت بین دو تا سه سانت بازه، بعد گفت یه کم تحریک کردم دهانه رحم رو، اومدم خونه دوش گرفتم خوابیدم، ولی هی درد داشتم، درد زیر شکم و بعدش میزد به کمرم، تا صبح درد داشتم به فاصله‌ی شاید هر یه ساعت یا نیم ساعت، الانم کمی دارم. بنظرتون درد زایمانه یا کاذب؟ تحریک باعث زایمان میشه

فک کنم درد زایمانه ، تمام وسایلات رو اماده کن ، به شوهرت و مادرت هم بگو آماده باشن، فاصله ها کمتر که شدن دیگه برید بیمارستان

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیش دکترت برو عزیزم. ان شاءالله به سلامتی فارغ بشی

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

برو دوش آب گرم بگیر اگه دردت قطع شد که هیچ

اگه قطع نشد ینی درد زایمانه ولی باید فواصلش منظم تر بشه 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738

فقط وسایلتو اماده کن 

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

من معاینه نشده بودم ولی مث شما ۳۸ هفته بودم دردهام با فاصله کم شروع میشد مث پریودی بود و پست کمر درد میکرد ک دکتر گفت بچه داره ب دنیا میاد

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

من درد زایمان نکشیدم سزارین شدم نمیتونم راهنماییت کنم فقط امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی ارامش داشته باش وتوکل کن به خدا هروقت دردت گرفت بگو اینم می گذره مثل همه چیزایی که گذشت

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

منم بچه اولم ۳۷ هفته رفتم بیمارستان گفت ۳ سانت

اومدم خونه

دوش اب داغ گرفتم کمرم

کارهای خونه رو کردم

تو انقباضات روی توپ مینشستم محکم بالا و پایین میشدم

راه میرفتم

فاصله هر انقباض به پنج دقیقه رسیده بود که

کیسه ابم پاره شد رفتم بیمارستان گفت ۸ س باز شده

و یک ساعت بعدش بچه ب دنیااومد

اگه بچه اولته تا فاصله پنج دقیقه نشده نرو بیمارستان 

2706