2733
2739
عنوان

۴چهارشنبه خواستگاریمه خیلی استرس دارم لباسم ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 112 پست
والا اونم کرک و پرش ریخته 😂😂😂

😂😂😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

الان فقط زورتون به من رسیده چند روز پیش عروس و داماد تو خیابون ،منم میدونم کروناست میدونم قرنطینه اس میدونم همه اینارو 

خب من که تاریخ تعیین نکردم 

خانواده اش گفتن و مهمونی هم قرار نیست بیاد 

دعا کنید کار پیدا کنم با حقوق خوب و عشقم مغازه بزنه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😢😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به جای راهنمایی همه امدن میگن کرونا 🙄🙄🙄🙄🙄🙄

عزیزم حق داریم.

دو ماهه کار و زندگیمون تعطیل شده .  همسرم عملا نمیتونه و اجازه نداره بره سر کارش . من توی اوج کارم و دوران شغلیم داشتم یه پروژه راه مبنداختم که کل آینده م رو عوض میکرد . همه چی عوض شده تمام پولمون رو خرج کردیم . بازم بگم ؟؟

بابا همکاری کنیم تموم شه دیگه 😢😢😢😢

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
الان فقط زورتون به من رسیده چند روز پیش عروس و داماد تو خیابون ،منم میدونم کروناست میدونم قرنطینه اس ...

یعنی چون عروس و داماد تو خیابون بودن شمام باید مثل اونها باشید 😏😏😏

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
یعنی اگه ملت درک داشتن😠😠 باباااا تو رو خدا رعایت کنید. من از شنبه باید برم سرکار و اونم جایی که ه ...

عزیزم فقط تو نمیری سرکار 

ماهم میریم خب

دعا کنید کار پیدا کنم با حقوق خوب و عشقم مغازه بزنه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😢😢😢😢
2738
آخه اینجا دیگه واقعا یه چیز شخصی نیست که بگه به خودم ربط داره و قضاوتم نکنید کل دنیا تعطیل شده حالا ...

اره میدونم منم مخالفم با این کار 

ولی منظورم این  بود که الان بحای اینکه راهنمایی بشه فقط چشاش کرونا میبینه

در سر من کلاس درسی است که هنوز معلمشان نیامده است...
چه دل خجسته ای دارین من اصلا امید به زندگی ندارم اونوقت شماها خواستگاری راه انداختین بخدا که عقل ندا ...

امروز تو خبر فوری نوشته بود نصف مردم جهان به کرونا مبتلا نیشن منم ناامید شدم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
الان فقط زورتون به من رسیده چند روز پیش عروس و داماد تو خیابون ،منم میدونم کروناست میدونم قرنطینه اس ...

اگر قرار باشه هنه اینجوری فکر کنن ک پس پاشیم بریم ب کارای روزمره مون برسیم دیکه نه؟ 

شما عروس داماد تو خیابون دیدی 

خودت داری مهمونی خاستگاری میگیری

فلانی میره سفر

نه عزیز من ما ک نباید ب مردم نگاه کنیم شما میتونستید بگید انشالله بعدتموم شدن این ماجرا قدمتون رو چشم کاری نداشت

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2706