2737
2734

بچه ها بابام رفت مرغ خرید قسط پرداخت کرد و دارو از دام پزشکی خرید من کارتاشو با الکل ضد عفونی کردم مرغ ها رم نایلون هاشو با صابون شستم انداختم رفت داروهای دام ها رو توی جعبه هستن ولی کلی دامستوس زدم بشون دیگه کل لباس های پدرمو انداختم لباس شویی زدم رو ۹۰ درجه و یک ساعت بشوره کفشاشم با صابون شستم گذاشتم افتاب خودشم رفت حمام گفتم کامل صابون بزنه ۵ دقیقه بمونه بدنش دیگه چیکار کنم؟هیچ جام نزاشتم دست بزنه 

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘

منم همین کارای تو رو میکنم عزیزم،دستای خودمم آخرسر ضد عفونی میکنم🤪😊

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر چخبرههههه خخخخ مگه بابات طفلی از بخش ایزوله بیمارستان برگشته 

ماشالات باشه عزیزم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
😐کرونا ترسیده ازاینکارای ایرانیا

😥اخه میترسم مامان بزرگم پیر خدایی نکرده یهو چیزیش بشه ما چیکار کنیم 

2738

وای بخدا خوبه حال دارید این همه کار. من اصلا حال ندارم نهایت موادی که شوهرم میخره میاره ضدعفونی میکنم و میشورم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

مرغها رو بسته لندی کن بزار یه طبقه جدا تو فریزر هر بار اون طبقه رو باز کردی دستتو بشور. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

زیاده روی هم کردی... همین ک لباس ها رو. بشوری برن حمام به جایی دست نزنن پلاستیک مرغ ها رو در بیاری بندازی بیرون دارو ها هم ک همه داخل بسته بندی هستن بشوری بسته بندی رو با آب و مایع ظرف شویی کافیه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
دختر چخبرههههه خخخخ مگه بابات طفلی از بخش ایزوله بیمارستان برگشته  ماشالات باشه عزیزم

😂😂😂😂😂😂😂😂 اخه رفته دامپزشکی گفت شلوغ بود هیچ کسم ماسک و اینا نداشته ترسیدم

😥اخه میترسم مامان بزرگم پیر خدایی نکرده یهو چیزیش بشه ما چیکار کنیم 

خخخ امضات... کی حالا مثال زشتی و کثیفی رو با کلمه دهاتی زده عزیزم😅😅😅جالب بود برام

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
اره ژل زدم بعدم با صابون شستم

👌🏻👌🏻👌🏻😍

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706