2733
2739

یکی از اشنایان ما همسرش جراح بینی هست گفت همسرم الان خیلی وقته تو خونه هست و قرنطینه هستیم 

مگه میشه ؟ مگه اجباری نیست که حضور داشته باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب ممکنه تصادفی بیارن اورژانس نیاز به پزشک جراح باشه 

درسته ، بیشتر ذهنم به مطب بود ، البته که نیازه ، حتما  در حد نیاز پزشک تو بیمارستان هست وگرنه اجبار میکردن 

اجبار نیست ولی من دیدم دکترایی که میان مطباشون و چقد حرفه ای و دلسوزانه برخورد میکنن .دکتر اینا هستن ...

بعد اینا حقوقشون و کارانه اشون قطع نمیشه ؟ شما فک کن تو این وضعیت کنونی همه پزشک ها نخوان سرکار بیان 

پس کی میخواد به این وضعیت رسیدگی کنه ؟

بعد اینا حقوقشون و کارانه اشون قطع نمیشه ؟ شما فک کن تو این وضعیت کنونی همه پزشک ها نخوان سرکار بیان ...

جراح زیبایی.حالت عادیش تا مراجع نداشته باشه نمیرن

اکر هم اورژانسی بیارن برا عمل زنگ میزنن که بیاد ولی برا زیبایی اورژانسی عمل نمیکنن فامیل ما تصادف کرد دماغش از سه ناحیه شکست،بیمارستان برا ماه بعد بهش وقت داد برا عمل

الان پزشک هایی ‌‌که به تخصصشون مربوطه باید باشن 

بعد اینا حقوقشون و کارانه اشون قطع نمیشه ؟ شما فک کن تو این وضعیت کنونی همه پزشک ها نخوان سرکار بیان ...

متاسفانه تا حدودی اینجوری شده بعضی از دکترا کلا نیست نابود شدن البته من دکترای شخصی رو گفتم که بیرون برا خودشون مطب دارن و متاسفانه هیچ نظارتی هم نمیشه . مثل این میمونه جنگ بشه نظامیای مملک بزار فرارن کن برن فکرشو بکنید چی میشه مملکت.