2737
2739
عنوان

یعنی باورم بشه مثبته؟

298 بازدید | 29 پست

اینو امروز زدم

اینو دیروز

اگه تاپیکامو دیده باشید کلی ماجرا داشتم آقای همسر راضی نمیشد اقدام کنیم.

یهو خودش نظرش عوض شد 

و حالا اصن فکرشو نمیکردم بشه به این سرعت 

اونم تو شرایط الان...

دیشب تا صبح بیدار بودم 

هزارتا فکر اومد سراغم

خدا کمک کنه فقط این اوضاع تموم بشه...

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیگه با چه زبونی بگه مثبته تا باور کنی😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728
مثبته عزیزم مبارکه

مرسی

ولی فک میکردم بال در بیارم از خوشحالی اما نگرانم اونقد که نگو

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
دیگه با چه زبونی بگه مثبته تا باور کنی😂

آره واقعا

میگم نگرانم با این شرایط بیشتر از خوشحالی

مثبته عزیزم.چرا باور نکردنی وقتی اقدام کردی باید منتظر مثبت شدنش باشی.فعلا نرو ازمایشگاه جوابت مشخصه مثبته. اکه قبلا دکار نرفتی یه دکتر خوب پبدا کن نوبت بگیر ازمایشهای لازم رو واست بنویسه و سونوی قلب رو واست انجام بده. 

2740

مبارکه عزیزم❤❤❤

تو فکر نرو 

هرکه نان دهد دندان دهد

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
مرسی ولی فک میکردم بال در بیارم از خوشحالی اما نگرانم اونقد که نگو

طبیعی عزیزم

نگرانیت مال اوضاعه منم باردارم

نگران نباش عزیزم

ایشالله همه چی اوکی 

مراقب خودت باش

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

مباااارکههه   الکی استرس نره به خودت  یه پزشک انلاین پیدا کن ببین چه اقداماتی باید انجام بدی

اگه تونستی برو تو این سایته عضو شو رایگانم هست    کلی پزشک زنان داره ببین باید چه کنیnobat.ir

مبارکه مامان اینده

😐😐😐
مثبته عزیزم.چرا باور نکردنی وقتی اقدام کردی باید منتظر مثبت شدنش باشی.فعلا نرو ازمایشگاه جوابت مشخصه ...

زنگ زدم بهداشت گفت پذیرش نداریم به خاطر کرونا فعلا دوستم که ماماست گفت بذار اول اردیبهشت برو که یک راست برات بنویسه بری انجام بدی چند بار نرو

2706