2737
2739
عنوان

لکه بینی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودت شیاف زدی یا دکتر گفت؟جنینو دیدی؟

من شیاف و قرص دوفاستون رو از روز ۱۴ پریود دارم استفاده میکنم تا الان

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
نه عزیزم خدانکنه این چه حرفیه همه ک مث هم نیستن  میگم ک بیشتر رعایت کنی الانم شیاف استفاده کن ...

لک ندارم الان دیگه همون صبح دو سه قطره بود حالا شیاف گذاشتم دارم استراحت میکنم برام دعا کن

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
2728
لک ندارم الان دیگه همون صبح دو سه قطره بود حالا شیاف گذاشتم دارم استراحت میکنم برام دعا کن

👌👌👌لایق باشم حتما 🥰🥰

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم