2733
2739
عنوان

واقعا متاسفم برای همه ی کسایی که ندونسته قضاوت میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2660 بازدید | 204 پست

من نه تاپیک قبلی رو خوندم و نه از شرایط شما و فرزندتون خبر دارم، اما خدا بندشو تنها نمیذاره، یعنی حداقل آینده بچه دیگه دست من و شما و قاضی های تاپیک قبل نیست، میشناسم مادری رو که هزار تا سختی یعنی شاید بیش از هزار تا تحمل کرده، به امید بچه هایی که حتی نزدیک ترین کساش گفتن تو نباید بیاری، اما حالا ماشالله بچه هاش یه شغلایی دارن خودش یه آرامشی داره همه حسرت زندگیشو میخورن، اینجوریم نیست دیگه ما بتونیم همه چیو حدس بزنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم کار داره  مغازه لباس فروشی داره  خونه هم داریم خداروشکر منظور من شغل ثابت ب ...

رو صحبت صرفا با شما نبوده عزیزم 

برای همه بوده و همه نظرای خودشون رو دادن 

این دلیل نمیشه شما نارحت شی. شما تاپیک بزنی... دوباره اون بیاد بزنه..... 

و این بحث کشش بدین.... 

اعقاید هرکس محترم برای خود اون شخص و اینکه آزادی بیانه و میتونن ب راحتی از اعقایدشون بگن 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2731

دوستان حق با استارتره ..زور داره یه نفر علیه شماتاپیک بزنه بعدشم ۱۰۰ نفر بدنبالش قضاوت نابجا کنن...اونی ک گفت من شرایطو سنجیدم بعد بچه دار شدم استارتر نسنجیده بچه دار شده....ایا تو خداییی؟الانو بینید این بیماری کرونا رو....هیچکس ب جز خدا قادر نیس حلش کنه....پس برای خدا هم خیلی چیزا امکان داره‌...اینکه اون خانومو میتونه از غرور بندازه و از عرش ب فرش برسونه و به استارتر هم جوری لطف کنه ک خودش بمونه تو کار خدا

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2740
شما ک جنبشو نداری نظر عموم رو نپرس ادم ک عقل و اختیار داره

خانوم من نظر کسی رو نپرسیدم 

فقط خواستم از اتفاقای خوبی که توی زندگیشون افتاده برام بگن 

که یه بنده خدایی اومد و شروع کرد توهین کردن منم تاپیکمو قفل کردم

اما ایشون رفتن تاپیک زدن سی صفحه جلو رفت و اکثرا به من توهین کرده بودن و قضاوت بیجا بدون اینکه بدونن شرایط زندگی من چیه

پس شما که نمیدونین جریان چیه لطف کنید مثل بقیه قضاوت بیجا نکنید  

من نمیدوستم.بعدشم براتون پست گذاشتم این پستمم پاک کردم‌ولی شمام یکم روی لحنت کار کن مگه بامن دعوا داری؟؟؟

سعی میکنم کلا دیگه سمت تاپیکای شما نیام🖐🖐🖐

من نه تاپیک قبلی رو خوندم و نه از شرایط شما و فرزندتون خبر دارم، اما خدا بندشو تنها نمیذاره، یعنی حد ...

عقل و منطق چیز دیگری میگه..... 

هستن کسایی ک پول نداشتم بچشون دزد. باج گیر. قاچاقچی شده. این دلیل نمیشه ک هرکی بزایه پول نداره بچش خوب میشه یا بد میشه به تربیت ربط داره در مرحله اول 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
الهی عزیزم حق داری خودتو ناراحت نکن امیدت بخدا باشه مطمنم کمکت میکنه و حواسش به خودتو کوچولوتو همسرت ...

ممنون عزیزم 

خدا تا الانشم بهم خیلی لطف کرده الحمدلله زندگی روبه راهی دارم 

بر خلاف قضاوتایی که شد خداروشکر محتاج که نیستم هیچ خیلیا هم شاید ارزوی زندگی منو داشته باشن 

حرفاشون خیلی دلمو شکوند 

واقعا نابود شدم 😭

2706