2733
2734
عنوان

واقعا متاسفم برای همه ی کسایی که ندونسته قضاوت میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2660 بازدید | 204 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خانوم نباید تاپیک میزد برای شما و حتی لینک شما رو هم داخل تایپکش گذاشت بنظر منم کارش زشت بود....ان شالله همسرت بهترین‌کارو پیدا میکنه عزیزم ...برای خدا کاری نداره ک بعدشم میگن به مالت نناز که به یک شب بنده....برای خدا هیچ کاری نداره از عرش ب فرش و از فرش به عرش رسوندن....بنظر من الان ک شما بارداری حق نداشت دلتو خالی کنه من‌کار شما رو هم تایید نمیکنم که با وجود بیکاری باردار شدی ولی الان دیگه شده و کسی حق نداره بخاد اینجوری دلتو بشکنه من داشتم میخوندم تعطیل شد وگرنه همینا رو اونجا هم گفته بودم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
آدم یا چیزی رو به بحث نمی زاره یا اگرهم می زاره قدرت شنیدن نظر مخالف رو داره راحت بگو ملت من نظرم ای ...

تاپیک اخرمو بخون 

همون خانمی که اومد توهین کرد رفت یه تاویک دیگه زد سی صفحه همگی به من توهین کردن و قضاوت کردن و بدترین فحش هارو دادن 

انقد حالم بده که دارم میمیرم از غصه قلبم داره وایمیسه امیدوارم خدا نخواد جواب بده 

بخاطر همین یدونه کامنت تو صفحه دوم این تاپیک انقد ناراحت شدی؟‌   

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4149276/کیا-بعد-بارداری-یا-زایمانشون-وضع-زندگیشون-بهتر-شده-یا-شوهرشون-رفته-سرکارکسیو-میش

2738
آدم یا چیزی رو به بحث نمی زاره یا اگرهم می زاره قدرت شنیدن نظر مخالف رو داره راحت بگو ملت من نظرم ای ...

ابله و احمق اونیه که به نظری مخالف نظر خودش توهین میکنه فقط به این دلیل که باهاش مخالفه 

این جمله استارتر ب کسیه ک بهش توهین نکرده بود فقط گفت بلاهت یه عده رو ب روشون بیاری ناراحت میشن

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
اون خانوم نباید تاپیک میزد برای شما و حتی لینک شما رو هم داخل تایپکش گذاشت بنظر منم کارش زشت بود.... ...

من شوهرم کار داره 

مغازه لباس فروشی داره 

خونه هم داریم خداروشکر

منظور من شغل ثابت بود 

چون مغازمون به خاطر کرونا مثل بقیه بسته شد 

و منظورم یه شغل ثابت و رسمی بود

بدون اینکه چیزی بدونن بدترین حرفارو نثارم کردن

با همه تونم  همه ی کسایی که توی اون تاپیک بهم تهمت زدین  بدون اینکه ذره ای از زندگیمو بد ...

عزیزم داشتم برات تایپ میکردم تعطیل شد

گفتم حق با استارترش بود اخه میدونی اونا که تا به الان به این سن رسیدن روزیشون دست خودشون بوده، خودشون همه جوره بچه هاشون و روزی میدن، پولی که در میارن حاصل زحمات خودشونه، خدا نداده بهشون ک‌... بچشون اگه مریص شه خودشونن که شفا میدن

قران مال عهد قجر بوده الان علم پیشرفت کرده زده رودست خدا..

واسه همونم الان همه قرنطینه ان. چون بدون خدا و بدون اذنش همه جوره بر مشکلات و بیماری ها و همه چی فایق اومدن.

💚یااوّلُ یا آخِر ای خدایی که از توام و به سوی تو برمیگردم. ای خدایی که اول و اخر همهءکارها خودتی.💚 ❤اگه دوس داشتین برای شفای همهء کوچولو های بیمار صلوات بفرستین از جمله پسر من.😗❤
واااااا.چته؟؟؟من نمیدونم جریان چیه ولی ادم باید ظرفیت شنیدن نقدو نطرات مخالفو داشته باشه. خیلی کار ...

خیلی بد بود یه خانمی علیه ایشون تاپیک زد رفت پربازدید ها اینقدرم توهین‌ کردن ب استارتر طفلی....دیکه هرچی بود جای توهین نداشت اونم ب خانمی ک بارداره و حساسه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

عزیز دلم نظر خواهی همینه.... یکی مثبت میگه.یکی منفی.. یکی بی احترام میگه یکی با احترام...

توو نظرخواهی باید قدرت شنیدن چیزای بدو داشته باشی..

دنیا به این بزرگی با آدم لج میکنه گاهی اوقات... انتظار داری آدما همه باهم موافق باشن و قربون صدقه هم بزن؟

چقدر راحت اه و نفرين راه انداختي مادرجان 

بيخيال 

يه حرفي زد حتي ب اشتباه 

اينقد يه دفعه بچه اوردي ك ب حرف يه ادم مجازي ك شايد پس  چهارده ساله باشه دلت شكسته و نفرين ميكني و رو بچه فشار مياري؟؟؟؟؟؟؟

نفرین نکن عزیزدلم اینبارم صبر کن منم مشکلم همین قضاوت بی جاست مخصوصا به خاطر امضام

منم مشکل امضا شما رو داشتم. لطف خدا اینجا رو پیدا کردم و با ی خانم به اسم هانیه دوست شدم وکلی بهم کمک کرد 

من همیشه میگم کاش بشه از این بیماری بیشتر یاد کرد تا همه بدونن راجع‌بهش آخه خیلیا نمیدونن متاسفانه😣😥

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2706