2733
2739

ما که از۱۱ تو حیاط بودیم تا۶ غروب..وقتی کوچ کردیم اومدیم تو خونه انگار از جنگل اومده بودم انقد خسته و کوفته که چند ساعت خوابیدم😅

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانواده عموی من هم سفر داشتن هم سیزده بدر رفتن هم نزدیک ۲۰ نفر یجا جمع شدن تو یه خونه ۸۰ متری 😑 را به را استوری میزارن 😑😑😑 یه دختر همدان ی دختر شمال ی پسر تهران همه رفتن یجا همدان سفر داشتن که یجا جمع شن و استوری کنن دیگه😐😑اونوقت من ۴۰ روز تو خونه که چ عرض کنم تو چاردیواری آپارتمان ۶۰ متری نشتم تنها تو خونه شوهرمم چون سوپرمارکته صب تا شب مغازست من همش تنهام تازه از این ۴۰ روز حدودا  ۱ ماهش تلویزیون هم نداشتم و خراب بود و دست تعمیر😑😑😑 ولی خداروشکر که سالمیم فعلا

2738
خانواده عموی من هم سفر داشتن هم سیزده بدر رفتن هم نزدیک ۲۰ نفر یجا جمع شدن تو یه خونه ۸۰ متری 😑 را ...

فامیلای خودت یا شوهرت نزدیک نیستن ؟

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
خانواده عموی من هم سفر داشتن هم سیزده بدر رفتن هم نزدیک ۲۰ نفر یجا جمع شدن تو یه خونه ۸۰ متری 😑 را ...

عیب نداره عزیزم....اگه خونه موندیم پیش وجدانمون شرمنده نیستیم و خودمونو مدیون بقیه نمیکنیم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706