2733
2739

به گفته آقای دکتر زنده دل  در صدا و سیما
با ورود طب سنتی ایران (بجای مانده از حکیم هایی چون شیخ الرئیس بوعلی سینا و...) برای درمان کرونا  در چندین بیمارستان در چندین شهر ایران (آمل - محلات و ...)  شاهد افزایش چشمگیر درمان شدن بیماران کرونایی شدیم
بطوری که امروز صبح (13 فروردین) به گوشی من زنگ زدن و به من گفتن از 200 نفری که دربیمارستان بستری بودن {و با طب سنتی درمان می شدن} 190 نفرشون مرخص شدن

این هم لینک ویدئو
http://uupload.ir/view/jc5y_video_2020-04-02_05-00-29.mp4/

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

والا من دارم از بیمارستان برمیگردم خونه پیشرفتی ندیدم هر چی صدا و سیما گفت خلافشو باور کنید

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کدوم شهری

مشهد

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 
والا من دارم از بیمارستان برمیگردم خونه پیشرفتی ندیدم هر چی صدا و سیما گفت خلافشو باور کنید

دقت نکردی            عزیز   با دقت بخون
میگه در بیمارستان هایی که از طب سنتی برای درمان بیماران شون استفاده کردن            چند تا بیمارستان رو بصورت امتحانی گفتن از طب سنتی استفاده کنیم ببینیم جواب میده یا نه
که خب خداروشکر  مثل اینکه جواب گرفتن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

پرستاری؟خیلی می میرن؟

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
2738

بیخیال عزیزم چ خوش باوری.. حتما به جای روغن بنفشه میگن روغن خارشتر استفاده کنید اونم با خارش.....🤐🤐🤐🤐

مردم ما چ ساده ن😒

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
مشهد

واای مشهد خیلی اوضاع داغونه من نیشابورم انقدر امار بعد از مشهد تو شهرمون بالاست ک حد نداره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
منم مشهدم  کدوم بیمارستان کدوم منطقه آلودگی بیشتره

همه جا عزیزم همه جا الوده است 

همه جا عزیزم همه جا الوده است 

خب خدارو شکر با پای خودتون برگشتین خونه، ؛واقعا بیمارستان میخاد چکار کنه

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
پرستاری؟خیلی می میرن؟

چه سوالیه دختر خوب برای آرامشت میگم خیلی ها بهبود پیدا میکنن ولی برای ترست میگم مسیر بهبودی خیلی سخت و آزار دهنده است

2706