2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فک کنم تا شهریور 

واقعا؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
شوخی میکنی؟؟  در ضمم من شما رو خیلی دوس دارم

فدات شم لطف داری 

ن چون هرروز داره 2000 نفر ب آمار اضافه میشه و تازه شروع شده متاسفانه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
واقعا؟

حدس می‌زنم 

چون هرروز 2000 تا 3000 نفر داره ب آمار اضافه میشه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
فدات شم لطف داری  ن چون هرروز داره 2000 نفر ب آمار اضافه میشه و تازه شروع شده متاسفانه

خیلی خوبی و انرژی مثبت میاد وقتی عکس کاربریتو میبینم  

بوی نم بارون 😍🌧️☔
اواخر خرداد .فعلا داروی اصلی تو مرحله آزمایش حیوانیه  اون و باید بگذرونه بعد رو انسانی آزمایشش ...

خود ایران ساخته؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
خیلی خوبی و انرژی مثبت میاد وقتی عکس کاربریتو میبینم    

عزیزمی 😅❤️😍

اواخر خرداد .فعلا داروی اصلی تو مرحله آزمایش حیوانیه  اون و باید بگذرونه بعد رو انسانی آزمایشش ...

اخه میخوام بدونم خب ممکنه تا یکسال این بیماری باشه همچنان، یعنی مملکت میخواد همینجور بمونه تو رکود؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
خود ایران ساخته؟

نه 

این داروهای فرعی که میگن ایران ساخته درواقع حدود ده سال پیش تو کل جهان بوده و کره جنوبی ساخته بودش . کرونا رو زینک از بین میبره اما زینک به تنهایی نمیتونه وارد سلول بشه برای رسیدن زینک به سلول یه سدی وجود داره .که حالا این دارویی که ایرانیا میگن ما ساختیم درحالی ک سالها پیش بود فقط برای اینه که اون سد رو برداره و زینک وارد سلول بشه که اون هم هنوز تو مرحله آزمایشه 

اخه میخوام بدونم خب ممکنه تا یکسال این بیماری باشه همچنان، یعنی مملکت میخواد همینجور بمونه تو رکود؟؟

فقط باید دعا کنیم که رو آزمایش انسانی هم بدون عوارض و نتیجش مثبت باشه در این صورت حتما تا خرداد تموم میشه 

روش بعدی هم ک پلاسمای خونه . افرادی ک کرونا داشتن و درمان شدن پلاسمای خونشون در واقع انقدر قوی شده ک تونسته کرونا رو شکست بده بنابراین از پلاسمای خون اونا برای افراد مبتلا استفاده میکنن که تو چین برای درمان خیلی از این روش استفاده میشه

2706