2733
2739

آخه چطوری؟وقتی همه جا کرونا گرفته و سلامتمون در خطره؟

توروخدا این کارو نکنن😭😭

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن بابا مدرسه هارم باز کنن کسی نمیره مجبورن ببندن

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
ما که این همه اخبار میبینیم ابنو.نشنیدیم

تو کانال آخرین خبر زده بود

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2738

المپیک وانداختن ۱۴۰۰

بعضی کشورا ۶ماه قرنطینه واعلام‌کردن

شوخیه مگه؟!

حرص نخور 

اینا واسه تعطیلی الودگی هواهم جون میکنن تا تصمیم بگیرن ۱۰۰تا خبراعلام میکنن انتظار نداشته باش در این مورد خبر قطعی بدن

مدارس حالا حالاها باز نمیشن

بچه ها همه جاي دنيا اصلا نميتونن بگن تعطيلي تا كي هست 

هر دو هفته تعطيلي رو تمديد ميكنن 

اينا هم باز مجبورن تمديد كنن 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2706