2737
2739
عنوان

سلام خوبین بیاین بزرگ ترین ارزوتونو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 72 پست

خونه ای ک خودم نقششو کشیده باشم و دکوراسیونشو چیده باشم خونه رویاهام و ماشین رویاهام . بعدشم با خیال راحت دور از دغدغه کل کشورایی ک دوس داریمو بگردیم 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این ارزوی من باعث خوشحالی عشقم و موفقیت هردومونه

ان شالله به آرزوت برسی عزیزم ولی برای خودت هم سعی کن اهداف و آرزوی شخصی داشته باشی ما انسانیم کلاف نیستیم که به همدیگه تاب و پیچ خورده باشیم .🌹🌹

فقط خدا ❤️❤️❤️
2731

یه آرزویی دارم....ته آرزوهامه.

اون ور ظهورو ببینم

آخخخخخخ اگ ببینم

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

خیلی دوست دارم یه بارم که شده سفر به فضا رو تجربه کنم

و اینکه تجربه سفر با زیردریایی به قسمت‌های عمیق یه اقیانوس رو داشته باشم

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
یه آرزویی دارم....ته آرزوهامه. اون ور ظهورو ببینم آخخخخخخ اگ ببینم

همه ش داریم اینورشو می بینیم 

فقط با سر داریم می ریم ته چاه 

خدا کنه 

خوشیشم ببینیم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
همه ش داریم اینورشو می بینیم  فقط با سر داریم می ریم ته چاه  خدا کنه  خوشیشم ببینی ...

آره واقعا

میترسم ما بشیم الگوی بعدی ها  

بنام خدا درس تاریخ داریم سلسله سختجانیان...

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2706