2737
2734
عنوان

کیا کرجن😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 144 پست
عتشق رعد وبرق و بارونم😐حس میکنم وارد فاز جدیدی میشم

ترسناکه 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
من دوست دارم خواب بد ببینم تو خواب گریه کنم شوهرم پاشه بیدارم کنه بغلم کنه بگه نترس خواب دیدی 😍 ول ...

😂😂😂😂😂😂😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂ولی رعدوبرق دوس دارم نمیدونم چرا👻

منم خیلییییی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
من دوست دارم خواب بد ببینم تو خواب گریه کنم شوهرم پاشه بیدارم کنه بغلم کنه بگه نترس خواب دیدی 😍 ول ...

خخخ شوهر من انقد خوابش سنگینه باید فیزیکی بیدارش کنی صوتی بیدار نمیشه فقط فیزیکی😂

من ک مجردم چی بگم

هیچ عنچوچکی نیس ک بغلش کنم نترسم 🙁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
چقدر خدا از ما عکس میگیره 

وای😂😂😂❤️👌🏻

2738
وسط بارون پشم ریزونم جای خالی شوخره لاکچری حس میشه

من عاشقت شدم خیلی خوبی😂😂❤️

من ک مجردم چی بگم هیچ عنچوچکی نیس ک بغلش کنم نترسم 🙁

منم مجردم 😐شوهر داشتم که اینجا نبودم داشتم باهاش خاک به سر میکردم 😂

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
چقدر خدا از ما عکس میگیره 

پلک میزنی خوب نمیوفته هی میندازه

منم مجردم 😐شوهر داشتم که اینجا نبودم داشتم باهاش خاک به سر میکردم 😂

قانع شدم 😂😂😂😂

2706