2737
2734
عنوان

عفونت دندون

161 بازدید | 19 پست

سلام دوستای گلم از امروز غروب لثم سفت شده و عفونت کرده درد نداره ولی حس بدی دارم میترسم تو این وضعیت برم دندانپزشکی مترونیدازول داشتم دو تا خوردم  ولی آموکسی نداشتم به نظرتون چیکار کنم فردا برم دندونپزشکی یا خودم آنتی بیوتیک مصرف کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرص اموکسی دکلاسی هر ۶ ساعت مصرف کن برای عفونت 

و قرص فارژزیک بگیر یک عدد بخور نیم ساعت یعد از درد می افته

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

وااای منم دوتا دندون خراب دارم یکیش عصب کشی پرکردن میخاد اون یکی ام خال برداشته باید پرشه اخر فروردینم قراره اقدام کنم حالا موندم چیکار کنممم تو این اوضاع ۲۰ ام برم دندون پزشکی بازه؟؟دندون خراب باعث سقط میشه ؟؟

از اون ور دیشب پریشب نشستم محکمممم ۱۰ دقه مسواک زدم خورد ب لثم زخمش کرد انقددد درد میکنع ک نگو 😢😭چیکار کنم حالا؟؟

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2738
وااای منم دوتا دندون خراب دارم یکیش عصب کشی پرکردن میخاد اون یکی ام خال برداشته باید پرشه اخر فروردی ...

بارداری که نمیشه رفت دندانپزشکی

منم قرار بود برم درست کنم نوبت هم داشتم  ۲۰ اسفند ولی نرفتم الان هم خیلی استرس دارم

عزیزم برو دکتر اخه مگه میشه سر خود انتی بیوتیک بخوری اون وقت فرق تو با دکتر چیه با رعایت نکات ایمنی اشکالی نداره بری تفریح که نمیری

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
عزیزم برو دکتر اخه مگه میشه سر خود انتی بیوتیک بخوری اون وقت فرق تو با دکتر چیه با رعایت نکات ایمنی ...

اخه اینجا تمام مطب های دندانپزشکی بسته است فقط یه درمانگاه دندون پزشکی هست که شبانه روزی همه می رن 

اخه اینجا تمام مطب های دندانپزشکی بسته است فقط یه درمانگاه دندون پزشکی هست که شبانه روزی همه می رن&n ...

از شنبه فکنم باز میکنن

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
بارداری که نمیشه رفت دندانپزشکی منم قرار بود برم درست کنم نوبت هم داشتم  ۲۰ اسفند ولی نرفتم ال ...

ن الان باردار نیستم سقط داشتم و قراره اخر فروردین اقدام کنم حالا میترسم میگم با وجود این دوتا دندون خراب باعث سقط نشه ی وقت اخه سقط قبلی حساسم کرده ب همه چیز وسواس پیدا کردم

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2706