2733
2734
عنوان

شما تربیت این بچه رو میپسندین؟؟

330 بازدید | 27 پست

۱۵ سالشه

پسره

درس خونه و شاگرد اول کلاسشونه

به شدددددت به مامانش میچسبه تا مامانش یه دو ساعت میره خونه ی باباش هی ی ی زنگ میزنه ماماااان کی میای شلوارم کجاست کی بخوابم کی بیدار شم بیدارم میکنی ساعت فلان غذا چی بخورم وقتی تو جمع هست درست مثل یه زنبور که آروم دور عسل وز وز میکنه و رو مخه دور مامانش نق نق میکنه ماماااان من درس دارم ماماااان اینجا شلوغه ماماااان بریم ماماااان من گرسنمه ماماااان فلان چیزو میدی من بخورم ماماااان کوفت مامااااان زهر مار....ریز ریز هی گوش مامانش میخونه....من امشب با شوهرم حرف میزدم در مورد تربیت بچه بعد شوهرم اینو به عنوان الگوی تربیت پیشنهاد کرد من به شدت مخالفت کردم چون به نظرم اومد یه بچه ی باهوش و مستقل واقعی اینقدرررر اهل وابستگی و نق زدن و...نیست و کاملا از بچگی میشه بهش تکیه کرد(نمیدونم میدونین چیه منظورم از تکیه؟یعنی میشه بهش اعتماد کرد)

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

نظرتون چیه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا فکر میکنید درس خوندن و شاگرد اول بودن امتیاز خیلی خوب و عالیه ایه؟؟؟

تورو خدا هویت بچه رو اینجوری تعریف نکنید

اون بچه هزاران بعد و نیاز دیگه ام داره

درسخونی دلیل بر تربیت درست نیست ب هیچ عنوان

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
2738

این پسر  بعده ها  متوجه  خیانت  ( خواسته یا ناخواسته ی  والدین ش ) میشه و  واقعا  تو این جامعه آسیب می بینه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

نه اشتباه محض

این دو فردا دیگه میشه جوونی که نمیتونه تومونش رو بالا بکشه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706