2733
2734
عنوان

خانومای باردار کمک

116 بازدید | 11 پست

سلام من ۳۶ هفته و دو روزمه.از ساعت یازده شکمم از قفسه سینه تا نافم سفت شده درازم کشیدم بهتر نشدم البته دردد زیادی نداره ولی مدام گرفته انگاری.سرمم درد میکنه تهوعم دارم.طبیعیه؟البته چندروزه سردردم ولی تهوع نداشتم

واسه حل شدن مشکلم ی صلوات میفرستین؟

نمیدونم

تهوع ولی فک کنم از نشونه های زایمان میتونه باشه 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سفت شدنت اگه همراه با درد و پارگی کیسه آب نیست طبیعیه.اگر درد داشتی حتما بیمارستان برو..تاریخ زایمان ...

هشت اردیبهشت،با درد نیس ولی از یازده همینجوری ئه بهتر نشده

علامتی نداشتم ک نشون بده چیزیش شده

ببین ماه آخر هر کسی علائم متفاوتی داره..سعی کن آرامش خودت رو حفظ کنی.همه ما این روزا استرس و دلتنگی زیادی رو داریم تجربه میکنیم..باید سعی کنی لاقل تا یکماه آینده بی خیال بشی.الانم بگیر بخواب استراحت کن..هیچی نیست.

اگر حالت تهوع بیشتر شد فردا با اورژانس تماس،بگیر مشکلت رو بگو .راهنمایی میکنن.

ولی هیچی نیست

2738
هشت اردیبهشت،با درد نیس ولی از یازده همینجوری ئه بهتر نشده

منم چندروز پیش اینطوربودم بیمارستان رفتم البته من درد داشتم و شکمم شل و سفت میشد که همچی که زو چک کردن گفتن مشکلی نداری فقط استراحت کن

منم چندروز پیش اینطوربودم بیمارستان رفتم البته من درد داشتم و شکمم شل و سفت میشد که همچی که زو چک کر ...

خودمم قبلا داشتم با درد ولی الان درد نیس