2737
2739
عنوان

🚫🚫اشتغال زنان از نظر قرآن چیه به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 160 پست
نمیدونم چی بگم عزیزم،من وکیل نیستم بتونم راهنماییت کنم.ولی من وکیلی میشناختم که طلاق یه خانم رو سه ر ...

شوهرم سادیسم داره .اون براآزارمنم که شده تمامه دادگاه هاروبیادوکلی ام هزینه ش بشه حاضربه طلاق نیست.کاش حقه طلاقه دوتاآدم برابربود

بله جوابمو گرفتم از همون خط اول. درک نکردن نیاز جنسی زنان. زنان میل جنسی ندارن. ممنون. دیگه بحث رو ...

یکی از اساتیدمون از نطر علمی میگفتن 

بدن زنان از نظر هورمونی افت و خیز زیاد داره و میتونه نیاز جنسیشون مستمر نباشه و قابل کنترل باشه اما بدن مردان شامل این افت و خیز و تغییرات هورمونی نیست و خیلی کمتر از زنان است و این دلیله که خدا زنان را به حیاااا و پاکدامنی سفارش میکنه هرچند مردان رو هم سفارش کرده اماااا دلیل علمیش همونیه که اول گفتم و شاید دلیل این مطلب در شرع همین مبنای علمی باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از اساتیدمون از نطر علمی میگفتن  بدن زنان از نظر هورمونی افت و خیز زیاد داره و میتونه نیاز ...

امیدوارم تونسته باشم یه درصد کمک کرده باشم که دید خوبی به اسلام داشته باشیم و در قران عمیق تر بشیم،عیب کارای به اصطلاح مسلمانان را به پای اسلام نذاریم.شب همگی بخیر

2731
ولی برعکس شوهرم سرده سردبودومن بایدنازشومیکشیدم .کاش استثناداشت

عزیزم به مزاج طرف هم برمیگرده و این مزاج بیشتر ارثی و از طریق تغذیه به دست میاد🌹

مشکلتون رو با یک س.ک.س تراپ مطرح کنید شاید همسرتون یه مشکل روحی حتی تو ضمیر ناخوداگاهشون داشته باشن و این باعث سردیشون شده.

امیدوارم تونسته باشم یه درصد کمک کرده باشم که دید خوبی به اسلام داشته باشیم و در قران عمیق تر بشیم،ع ...

قبله خوندن کتب تفسیراسلامی بدبین نبودم وایرادروازقانونومسلمونامیدونستم ولی وقتی خوندم وشنیدم تمامه تصوراتم بهم ریخت وفهمیدم فقط دلموخوش کرده بودم .شبخیر

عزیزم به مزاج طرف هم برمیگرده و این مزاج بیشتر ارثی و از طریق تغذیه به دست میاد🌹 مشکلتون رو با یک ...

اره وسواس داره.حاضربه درمان نیست موضوع هم فقط این نیست مشکلات فراترازین حرفاست.فوقش به قوله شماچون زنم حیاوپاکدامنی پیشه مبکردم نمیمردم که متاسفانه دردچیزای دیگه س

اره وسواس داره.حاضربه درمان نیست موضوع هم فقط این نیست مشکلات فراترازین حرفاست.فوقش به قوله شماچون ز ...

عزیزم امشب از خدا ازصمیم قلب میخوام که مشکلتونو حل کنه،کاش قبل ازدواج مشاوره میرفتین و همه چیز رو بهتون میگفت(رفتین؟)

ولی منم قبل ازدواج مشاوزه رفتم گفت همسرم وسواس داره اما خیلی زیاد نیست و کلی چشمای منو باز کرد 

مشکلات خلقی منم به همسرم گفت هردو پذیرفتیم مشکلاتمون رو 

2738
یکی از اساتیدمون از نطر علمی میگفتن  بدن زنان از نظر هورمونی افت و خیز زیاد داره و میتونه نیاز ...

عزیزم الان این رد شده. حتی روایت هم داریم دقیق یادم نیست که میل جنسی در زنان بیشتر از مردانه. و حتی این هم ممکنه درست نباشه. الان علم لحظه به لحظه داره تغییر میکنه. تابحث خیانت مردان میشه میگن تو ذاتشونه تنوع طلبن. ولی تنوع طلبی در ذات همه انسانها هست در یکی بیشتره در یکی کمتر.

همجنس گرایی در حیوانات هم وجود داره پنگوئنهای گی. اگر قرار باشه به طبیعت برگردیم طبیعت رو لحاظ کنیم بگیم در طبیعت مردان چنینه و در حیوانات هم چندهمسری(چندزنی) چرا درباره همجنسگرایی که در طبیعت هم هیت انقدر مقاومت میکنن؟

کاری ندارم همجنسگرایی درسته یاغلط.

بحث من اینه میل جن سی زن در اسلام نادیده گرفته شده. کاری ندارم زن باردار بشه بچه مال کیه من سوالم اینه اسلام در غیاب همسرم به من چه پیشنهادی داره از لحاظ جنسی؟ من شش ماهه مثلا شوهر ندارم چه کنم؟! عفت پیشه کنم؟

اما مرد بره هزارتا صیغه کنه؟!!

میگین قبل از اسلام چندزنی بود و اسلام اومد گفت۴تا. حالا سما میگین برای جنگه. الان هم مثلا جنگه. شوهرم اومد چهارتا زن گرفت. ولی بزنهایت صیغه که میتونه داشته باشه چطور اسلام تعدد زوجات رو تعدیل کرده؟

عزیزم الان این رد شده. حتی روایت هم داریم دقیق یادم نیست که میل جنسی در زنان بیشتر از مردانه. و حتی ...

کاش لااقل برای اون مثاله ۶ ماهتون زن حقه طلاق داشت که جدامیشدوتاکارشم حرام نباشه .ولی متاسفانه زن حتی حقه تنفس هم نداره

بخور و بخواب زن میتونه هیچ کاری نکنه اگه بکنه واسش حسنه نوشته میشه 

خب تمکین یعنی اطاعته همه جوره .میتونه تمکینه خاص باشه میتونه اطاعت ازامرشوهرتویه اجازه ی بیرون نرفتن باشه  میتونه اطاعت از دستورشوهربرای کاردرمنزله مادرشوهرباشه.خب اگه زن سرپیچی کنه وبگه من کارنمیکنم یعنی ناشزس دیگه .

تاپیک قبلی یه چیزایی میگفتن دود از کله م بلند شد اینارو برای خودم اسکرین بداشته بودم گفتم اینجا هم ب ...

بنظرم که این خانوم داره شر میگه

خب اول ذکات به طلا  تعلق میگیره، شاید منظور اون بوده

دوم در قدیم مهریه ی زن رو بعد ازدواج به زن میدادن شاید منظور اون بوده مهریه ممکن زمین کشاورزی یا گاو و گوسفند بوده باشه یا بعدا تهیه شده باشه

سوم اینکه در قدیم دقیقا چه شغلی برای زن وجود داشته؟؟معلمی؟؟استادی؟؟؟پزشکی؟؟مهندسی؟؟ یا شایدم شرکت مثلا بیمه داشتن یا بانکدار بودن 

قدیم شغل اغلب مردان هم کشاورزی و دامداری و تجارت بوده ، کار دیگه ای نبوده که رو زمین مونده باشه

درضمن از سخن پیامبر بالاتر که بعد از ازدواج حضرت زهرا و حضرت علی فرمودند که کار خانه برای زهرا و کار بیرون برای علی اگر کار بیرون برای زن خوب و مفید بودیقینا پیامبر اونو برای دخترشون هم میخواستن

بنظرم این افراد که کم هم نیستن و ادای فرهیخته رو در میارن اکثرا کسایی هستن که خارج نشین بودن و اونجا تحصیل کردن و یه جورایی دست پرورده ی غربن

2706