2733
2734
عنوان

ب نظر شما

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 93 پست
بله عزیزم شخصیه ولی خب گاهی ادم نیاز داره بدونه نظر دیگران چیه راجع ب این موضوع بالاخره از تجارب بقی ...

والا فعلا بچه دار شدن بنظر من خيلي اشتباهه من خودم تو اقدام بودم ولي فعلا منصرف شديم

اتفاقا همسر منم میگه بچه دست و پا گیره خوشم نمیاد و حوصله ندارم نق بزنه گریه کنه شب تا صبح اذیت بشیم ...

آره چون مزشو نچشیده 

اگه حتما بچه میخوای باید گولش بزنی باردارت کنه. الکی بگو قرص میخورم یا کاندومشو سوراخ کن یا بگو انگاری کیست دارم باردار نمیشم خلاصه گولش بزن باردارت کنه. بعدش که بچه بیاد خودش میشه عاشق و مجنونش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوستم فقط 10سال بچه دار نمیشد  روز ب روز زیباتر میشد خوش پوش تر کلی مسافرت تفریح هر روز با ...

وااای عزیزممم خدا رو شکر ک بچه داره .خب اونا دوست داشتن وقتی ی چیزی رو دوست داشته باشی شدید هیچ کلاس و مسافرت و کلا هیچ برنامه ای نمیتونه جایگزین موضوع مورد نظرت بشه .من عمیقا خوشم نمیاد ی جایی میریم بچه هست دلم میخواد برگردیم زودتر خونه خودمون ن ب خاطر حسادت ارامش رو بیشتر دوست دارم .

ب نظرم از روزی ک مادر بشی تا آخر عمر دیگه ارامش تو زندگیت خیلی کمرنگ میشه چون ته دلت مدام نگران بچت هستی

آره چون مزشو نچشیده  اگه حتما بچه میخوای باید گولش بزنی باردارت کنه. الکی بگو قرص میخورم یا کا ...

ن بنده خدا اونطوری هم نیست دفعه قبل ک اصرار کردم قبول کرد و گفت حقته من نمیتونم حس مادر شدن رو ازت بگیرم ولی خب متاسفانه سقط شد .الان خودمم دوست ندارم دیگه حالا شاید ی ده درصدی اونم بخاطر زمان پیری ن حس مادر شدن .خب بهش اصرار کنم حتما قبول میکنه ولی چون ته دلش راضی نیست و خیلی محکم از بچه خوشش نمیاد نگرانم میکنه

2728
2738

من و همسرم هر دو متولد ۶۷ هستم 

۴ ساله ازدواج کردم 

اون هرگز بچه نمیخواست وونمیخا 

منم راضی بودم ولی الان با تمام وجود دلم نی نی میخواد راضیش کردم و الان اقدامم به خاطر من 

من الان از صمیم قلب نیاز دارم ب مادر شدن 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
من و همسرم هر دو متولد ۶۷ هستم  ۴ ساله ازدواج کردم  اون هرگز بچه نمیخواست وونمیخا  ...

منم همسرم‌ نمیخواد بچه ولی خب منم مثل شما اگه بخوام قبول میکنه بچه دار بشیم ولی الان مشکل خودمم  ک علاقه ای ب مادر شدن ندارم بعدا میترسم ده سال دیگه پشیمون بشم واقعا نمیدونم تصمیم خیلی سختیه از ازدواج سخت تره تصمیم گرفتن برای بچه دار شدن یا نشدن!

چند وقت اقدامی ؟! انشاالله ک ب زودی خبر مادر شدنت رو بهم میدی دلم روشنه برات.اونوقت با این شرایط کرونا نمیترسی باردار بشی چون دیگه بعد بارداری همش باید سونو و آزمایشگاه و دکتر باشی ؟!!

منم همسرم‌ نمیخواد بچه ولی خب منم مثل شما اگه بخوام قبول میکنه بچه دار بشیم ولی الان مشکل خودمم &nbs ...

حدودا یکساله درگیرم ولی سه ماه اقدام جدی داشتم 

نه از بالا رفتن سنم بیشتر میترسم 

تازگی ها رفتار مادرانه نسبت ب همسرم پیدا کردم میدونم ک نیاز دارم مادر شم 

مرسی از دعای خیرت🥰

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
حدودا یکساله درگیرم ولی سه ماه اقدام جدی داشتم  نه از بالا رفتن سنم بیشتر میترسم  ...

سعی کن فقط همسر خوبی باشی براش .ن نگران نباش یکی از دوستام ۳۵ سالگی باردار شد ی بچه باهوش و خوشگل داره.استرس خودش مانع بارداریه.باردار شدی خبرم کن خوشحال میشم ولی حس میکنم یکی دو ماه اینده باردار میشی امیدوارم اینطوری بشه

2706