2733
2734
عنوان

به نظرتون بازم حالمون خوب میشه؟😕

395 بازدید | 52 پست

نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم ناامید شدم افسردگی گرفتم حالم بده و خوابای پریشون میبینم انگاری اثرات قرنطینست

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تا زمانی که حالمون با خودمون خوب نباشه

تا زمانی که نتونیم در تنهایی

از اینی که هستیم لذت ببریم

تا زمـانی که نتونیم

با خودمون در صلح باشیم

مطمئن باشین هرچقدرم دورمون شلوع باشه

بازم حالمون خــوب نیست...

تا زمانی که خودمونو دوست نداشته باشیم

نمیتونیم واقعا بقیه رو هم دوست داشته باشیم

تا زمانـی که به خودمون احترام نزاریم

نمیتونیم احترام واقعی به بقیه بزاریم

همه چی از خودمون شـروع میشه

همه چی...

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740
وای مت که هرشب خواب میبینم هر دفعه یکی از فامیلامون تستش مثبت میشه هرروز سردرد دارم خدا کنه زودتر تم ...

فک کنم کل فامیل مرده و زنده رو من خواب دیدم😂😂😂

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏

دلم واسه بیرون تنگ شده همش مث زندونیا از پنجره بیرونو نگاه میکنم امشب بارون اومد هوا بوی نم گرفته بود پنجره رو باز کردم همش نفس کشیدم 😭😭😭😭😭😢😢😢😢

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

گلم خوشبینانه تا اخر اردیبهشت درگیریم ولی قطعا این روزها هم میگذره امیدوارم درس ویروس بفهمیم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706