2733
2734
عنوان

برامدگی قفسه سینه

5517 بازدید | 8 پست

نوزاد ۵ماهم وقتی دراز میکشه دست میزنم قفسه سینش برجسته ی دنده هاش زده بیرون قبلا اینجور نبود حس نمیکردم الان خیلی حس میکنم مبترسم دکترم نمیشه ببرم که چک کنه  

سرفه هم میکنه ولی خلطی و تب نداره رفلاکس داره فقط دهنش کف میده و میجوه همش 

امروز رانیتیدین ندادم ۴بار سرفه کرد ولی باز بهش دادم لطفا راهنمایی کنید اونایی که تجربه دارن ممنون

خدايا شكرت بابت اين همه نعمت و 👼🏻عشقي كه دادي 🙏مراقبمون باش 🤲🏻آمين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا رانیتیدین؟ مگه مشکل معده داره؟ 

یه بار سرمای بدی خورد ویروسی البته  سینش خس خس میکرد دکتر بهش رانیتیدین داد گفت این از رفلاکسم هس قطره رتفلورم داد

خوب شد ولی امروز ندادم خیلی سرفه کرد انگار آب  دهنش میپره تو گلوش

2728
به 4030زنگ بزنید، مشکلتون رو بگید! ان شاء الله چیزی نیست! شاید حساس شدید، ولی 4030یا اورژانس115بهتر ...

یعنی قفسه ی سینه بچه مشکل داره نباید حس بشه بادست

2738
منظورم اینه سوالات ن رو بپرسید اونا بهتر از ما متوجه میشن.، ما که تخصص نداریم، بتونیم نظر بدیم، نگرا ...

مرسی عزیزم ولی تونت سرچ کردم تعدا تنفس نرمال نوزاد بین چنده زده بود ۲۴تا ۳۴ 

الان گرفتم تعداد تنفسشو ۲۴تا بود خداروشکر خوبه حالا فردا زنگ میزنم ببینم نمیان خونه چک کنن یه معاینه بچم 

شوهرم میگه تو استرس خیلی داری آخه قد کشیده لاغرترشده واسه همین حس میشه میگه آدم بزرگش لاغر بشه معلوم میشه راست میگه اینو. من خیلی حساسم