2752
2734
عنوان

میشه بیایین به نظرتون احتیاج دارم

161 بازدید | 23 پست

من ده روزه از موعد گذشته وباردارم الان میخام سقط شه نمیخام تو ای کرونا باردار باشم خیلی سختمه میشه بگید چی بخورم

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سقط گناهه گناه 😠  بارداریت رو ادامه بده تا دنیا اومدنش کرونایی وجود نداره

برات صلوات فرستادم

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته
نکن این هدیه خداست  میدونی بعضی ها هستن یه شبانه روز گریه میکنن برای بچه

من تو اقدامم نبودم 

ببین فرقی نمیکنه حتی اگه فقط یک سلول تخم باشه قراره ادم بشه

من یه دختر دارم خواستم برا دومیم رزیم واسه پسر بگیرم

من پارسال اینموقع فهمیدم باردارم ، وضع زندگیم افتضاح بود هر شب دعوا و کتک . پدری که بچه نمیخواست . یعنی وضعی بودا اما من تصمیم گرفتم به هر قیمتی شده داشته باشمش. الان ۵ ماهشه . از شوهرم جدا شدم ( طلاق نداده) ولی من جایی دیگه هستم و تنهایی پسرم رو دارم بزرگ میکنم. خدا اینقدر راه واسم باز کرده که نگو

من یه دختر دارم خواستم برا دومیم رزیم واسه پسر بگیرم

عزیزم اصرار نکن درسته دوس داری از هر دو داشته باشی ولی بسپر به صلاح خدا که کدومو بخواد

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
آخه این چه توجیهیه برای سقط مردم تو این وضعیت میرن مسافرت تو که تو خونه بارداری نهایت چند تا آزمایش ...

ما وضع مالیمون طوری نیست فعلا بچه بیارم

من پارسال اینموقع فهمیدم باردارم ، وضع زندگیم افتضاح بود هر شب دعوا و کتک . پدری که بچه نمیخواست . ی ...

خدا کمکت کنه

2706