2737
2734

تهران برای یه دختر تنها امن نیس برای یه دختر امن ترین جاشهرخودشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من خونمون تهران بود ولي سر يه مسائلي خونم و جدا كردم ولي چند كوچه با خونه خودمون فاصله داشت 

سخت بود واقعا 

حجم درسا زياد 

سركارم ميرفتم 

حالا خونه بايد جمع ميكردم لباس ميشستم همش مجبور بودم غذا بيرون بخورم 

بعد يه مدت پشيمان و نادم برگشتم تو اتاق خودم 

ديگه حداقل دغدغه لباس و غذا و ... نداشتم 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

همه همکلاسیای من که از شهرستان اومدن تهران چه دختر چه پسر خونه مجردی دارن و هیچکدوم خوابگاه نیستن تا جایی که میدونم.سه تا از دوستای خودمم خونه مجردی دارن و مشکلی ندارن .

نصف همکارای من مجردن تنها زندگی میکنن تهران چرا امن نیست     اگر دختر خودش خوب باشه خیلی هم امنه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

زندگی تو خوابگاه یا مجردی اصن زندگی شه غریبه خیلیییییییییییی سخته ی روزی میگفتم ن خیلی خوبهحال میده ولی الان ک خوابگاهیم و شهر غریب مثه سگ پشیمونیم هیچی مثه خونواده نمیشه هیچی مثه شهر خود آدم نمیشه

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2740

این تصوریه که بقیه میدن که جلو پیشرفت دخترا رو بگیرن چون اصولا ما جامعه جنسیت زده ای داریم که همه چیز رو برای مردا مجاز و برای زنا ممنوع میدونن 

اگه یه زن بخواد پیشرف کنه دانشگاه خوب بره و کار درست حسابی داشته باشه کی رو باید ببینه من اندازه مو های سرم آدم میشناسم که تهران یا شهر بزرگ دانشگاه رفتن و کار کردن و موفق شدن اینجوری به خودتو‌ن تلقین نکنین 

نصف همکارای من مجردن تنها زندگی میکنن تهران چرا امن نیست     اگر دختر خودش خوب باشه خیلی ه ...

اول بزار که خودش بگه چندسالشه ایشون ممکنه هم سن وسال همکارای شما نباشه  همکارای شماهرکدوم لابد بالای بیست وهفت سال سن دارن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
این تصوریه که بقیه میدن که جلو پیشرفت دخترا رو بگیرن چون اصولا ما جامعه جنسیت زده ای داریم که همه چی ...

تهران از خیلی از شهرستانا امن تره. درسته بعضی‌محله ها خوب نیستن ولی در کل امنه به شرطی که خودتم اسه بری اسه بیای

اول بزار که خودش بگه چندسالشه ایشون ممکنه هم سن وسال همکارای شما نباشه  همکارای شماهرکدوم لابد ...

ربطی ب سن و سال هم نداره 

چند تاشون از همون دوران لیسانس ک تازه اومدن شروع کنن ب درس خوندن  تنها زندگی کردن موندگار شدن کار پیدا کردن دارن ادامه میدن مشکلی ندارن 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
این تصوریه که بقیه میدن که جلو پیشرفت دخترا رو بگیرن چون اصولا ما جامعه جنسیت زده ای داریم که همه چی ...

تهران گرگ زیاد داره واونایی که سنشون کمه از شهرستان میان فریبِ این گرگ ها را میخورن 

2706