2733
2739

فقط یک گیگ یک ساعته

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
فيلم 

خب سوالم همین بود🤔 چه فیلمی؟

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب سوالم همین بود🤔 چه فیلمی؟

ايراني 

رحمان ١٤٠٠ 

تگزاس ١،٢ 

كاتيوشا 

مطرب 

سامورايي در برلين 

چهار انگشت 

ژن خوك 

طنزه بالاييا 

ملي و راه هاي نرفته اش 

خانه پدري 

قسم 

هزارتو 

داركوب 

كروكديل 

كركس 

لاتاري 

لانتوري 

أيده أصلي 

استيگمات 

متري ٦ و نيم 

أبد و يك روز 

جديه بازم هست ولي يادم نمياد 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2738

خارجي 

Ford vs  Ferrari 

Tag 

Five feat apart 

Irishman 

Mariage story 

Parasit 

The edge of 17 

The fault in our stars 

Me before you 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
ايراني  رحمان ١٤٠٠  تگزاس ١،٢  كاتيوشا  مطرب  سامورايي در برلين  ...

وای عزیزم شرمنده این همه اسم گفتی 😘 ممنونم

خارجي  Ford vs  Ferrari  Tag  Five feat apart  Irishman  Mariage ...

ممنون عزیزم ۴ تاشون رو دیده بودم

بسته ام تموم شد همون لحظه‌ که تاپیک زدم چون فقط ۴۰ دقیقه فرصت بود‌زودی رفتم فیلم جدید آنجلینا جولی ۲۰۱۹ رو دانلود کردم/ معشوقه شیطان

از اینها که نوشتی هم بعدا استفاده میکنم ⚘