2737
2739
عنوان

کیک پزهای حرفه ای بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 52 پست
خب لابد نیاز ه ک زمان بیشتری بپزه یا جاش تنگه و ارتفاعش زیاد میشه برا همین توش خام میمونه

نه باو ۱ ساعت تو فر بود بلکم بیشتر از من هیچی در نمیاد اخرش    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیست و یکم تولد دخترمه به منم یاد بدین کیک نسکافه ای چجوری درست میشه یا کیک ساده 

برو تاپیک ماریا قناد جز ب جز با تصویر توضیح داده

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2728

همون شاید دلیلش اینه ک از تو هیچی درنمیاد😂😂

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
ببخشید استاتر حالا که سوال کیکیه خانومای کیک پز تو دل کیک چرا خام میمونه      

یا دمای فر خیلی پایینه 

یا 

بیکینگ پودر کمه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740

برامن اینجوره مغزش نمیپزه ولی رو وتهش سریع پخته میشه نمیدونم چکارکنم چن باره آبروم میره

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
ببخشید استاتر حالا که سوال کیکیه خانومای کیک پز تو دل کیک چرا خام میمونه      

یا حرارتت خیلی بالاس،

یا خیلی شُله،

یا قالبت کوچیکه

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...
توستر فر خراب شده

توستر باید دماش کمتر باسه مثلا ۱۶۰ 

ولی خب میگی ی ساعت تو تستر گذاشتی

من بیست و یکم تولد دخترمه به منم یاد بدین کیک نسکافه ای چجوری درست میشه یا کیک ساده 

اینو درست کن خوشمزه و راحته

کیک شکلاتی
تخم مرغ ۳عدد
آرد ۲ لیوان
بیکینگ پودر ۲مرباخوری
روغن مایع یک دوم لیوان
وانیل یک چهارم چای خوری
شیر یک لیوان سر خالی
شکلات تخته ای ۸۰گره
پودر کاکائو ۲ قاشق غذاخوری
شکر ۱ لیوان

۱_ شکلات +روغن به صورت بن ماری ذوب شود
۲_ تخم مرغ+شکر+ وانیل هم بزنید تا کرم رنگ و کش‌دار شود
۳_شیر +مواد مرحله ۲
۴_مخلوط شکلات و روغن+مواد مرحله ۳
۵_آرد+بیکینگ+کاکائو سه مرتبه الک شود+مواد مرحله ۴
۶_در قالب مناسب طبقه وسط دمای ۱۸۰ درجه به مدت ۴۵ تا۶۰ دقیقه پخته شود
تامام

یع دستوربهت میدم یبارامتحانش کن ...۸تاتخم مرغ زردروازسفیده جداکن سفیدرویع رب بزارفریزرزردتوهمبزن بایع قاشق چایخوری وانیل مخلوط کن تویع ظرف جداگانه آردت که مقدارش ۲۰۰گرم هستشوسه بارالک کن بایع قاشق بکینگ پودرسفیدروازفریزربیاربیرون انقدهمبزن تاشبیه خامه بشه قشنگ سفت میشه فقدبایدبادورتندهمزن هم بزنی ۲۰۰گرم شکرم کم کم قاطیش کن وقتی داری هم میزنی بعدش زردتوقاطی کن باقاشق همبزن بعدآردتوتوسه مرحله همبزن ...این دستورکیک روغنوشیرنمیخادفوق العادست حتمن امتحان کن 

آردو تو چند مرحله بریز و زیادم هم نزن 

اگه سفیده رو جدا بزنی و خیلی زیاد بزنی در حدی ک کامل پف کنه ، بعد اونو آروم آروم اضافه کنی قشنگ کیکت پف میکنه و اسفنجی میشه 

برو تاپیک ماریا قناد جز ب جز با تصویر توضیح داده

واقعا چه خوب برای تزیئنش هم توضیح داده البته من تزیئن با خامه نمیخوام شکلات تخته ای هم زدم بد شد 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706