2733
2739

تو آزمایشگاه رگم رو پاره کرد ...گفت چیزی نشد...تا جواب رو بگیرم تمام دستم کبود شد...بابام رفته بود آزمایشگاه رو روسرشون خراب کرده بود!!!  

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه نمونه خون هم از نبضم گرفتن وحشتناک بود

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2738
خاطره بد ندارم همیشه آمپول دوس داشتم میگفتم آمپول بزنن برام    

وااااااااااااااااااااااااااااااااای منم همینطور از بچگی در ازای هر یه آمپول یه آب هویج بستنی میگرفتم یا شیر موزی چیزی

امروز امپول زدم امپول تشکیل ریه جنین .با کلی استرس بعدشم کلی گریه کردم از استرس 

5تاصلوات فرستادم برا ی سلامتی نی نی وشما

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

پارسال بود

پرستاره دوتا آمپولو قاطی کرد زد

دست بابامو چسبیدم هی حالم بدتر میشد

یهو وسط خیابون ک سمت ماشین میرفتیم غش کردممممم برای اولین بار اونم وسط خیابون  

انگار بابام بغلم کرده بود برده بود تو

دکتره گفته بود اصلا نبایددد این امپولارو باهم قاطی کنن

خلاصه ک مامانمینا اونجارو رو سرش خراب کردن😂

2706